Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Bar Harbor

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Bar Harbor

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Bar Harbor

Mali i Cadillacitrekomandohet nga 128 vendas
Hulls Cove Visitor Centerrekomandohet nga 14 vendas
Agamont Parkrekomandohet nga 4 vendas
Little Hunters Beachrekomandohet nga 4 vendas
Side Street Caferekomandohet nga 89 vendas
Geddy'srekomandohet nga 38 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Bar Harbor

Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Trenton

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 109 vlerësime

Pushime në portën Acadia

22 – 29 pri

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Eastbrook

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 184 vlerësime

Kabinë Hemlock.

6 – 13 jan

$129 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Bar Harbor

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 182 vlerësime

Suitë Chickadee

21 – 28 nën

$189 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Bar Harbor

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 171 vlerësime

Precipice Studio w/Loft in the Heart of Bar Harbor

11 – 18 nën

$179 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Surry

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 106 vlerësime

RRËSHQIT, shtëpia e vogël pranë oqeanit!

10 – 17 maj

$102 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Camden

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 708 vlerësime

Vilë fshati e rehatshme

25 shk – 4 mar

$90 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Ellsworth

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 260 vlerësime

Studio buzë liqenit me vaskë me hidromasazh, kajakë dhe kanoe

9 – 16 dhj

$132 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Bar Harbor

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 141 vlerësime

Huckleberry Suite - Intown Bar Harbor

16 – 23 maj

$241 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Bar Harbor

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,2 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 360

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 710

 • Numri total i recensioneve

  57 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $20 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Maine
 4. Hancock County
 5. Bar Harbor