Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Barwon Heads

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Barwon Heads

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Torquay

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 194 vlerësime

Vilë ekskluzive "Royal Villa" me kuzhinier privat

30 gush – 6 sht

$606 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Martha

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 105 vlerësime

DejaView-ExquisiteView,Heated Pool,Lift,Stay3Pay2*

5 – 12 sht

$997 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 127 vlerësime

Ocean Grove Beach Oażi -Sleps 16- pishinë përdhese

14 – 21 sht

$474 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Martha

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 176 vlerësime

Fox House - Cedar Hot Tub. Qen miqësor.

30 gush – 6 sht

$533 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wensleydale

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 215 vlerësime

Ferma Çarls - arratisje rurale, pamje mahnitëse

14 – 21 pri

$648 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 192 vlerësime

*Bantry Bay* Oceanside Oase @ Number 16 Beach Rye

12 – 19 tet

$203 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 147 vlerësime

Arratisje nga plazhi në Sorrento

22 – 29 qer

$460 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Torquay

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 408 vlerësime

80 's Rinovuar perlë 400 m në plazh

5 – 12 nën

$365 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Barwon Heads

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 243 vlerësime

Relaksohu në Reid - vilë plot stil

8 – 15 jan

$317 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Barwon Heads

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 153 vlerësime

Shtëpia "Raffs Beach"

1 – 8 pri

$558 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 112 vlerësime

Coastal Ocean Grove Beach House Sleeps 8/ 4 bedrm

4 – 11 qer

$179 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 211 vlerësime

9 hapa drejt plazhit! Oqeani i fshehur Grove Gem

20 – 27 mar

$250 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Portsea

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 397 vlerësime

Kabina Corvus Portsea e përshtatshme për kafshë shtëpiake

23 shk – 2 mar

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 117 vlerësime

Pushime në bregdet

17 – 24 mar

$134 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Barwon Heads

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 113 vlerësime

Barwon Villa- bashkëkohore, e ndritshme dhe me plazh!

12 – 19 gush

$341 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Blairgowrie

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 154 vlerësime

‘Driftwood’

24 qer – 1 korr

$152 për natë

Shtëpi private me qira

Superpritës

Banesë në Barwon Heads

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 113 vlerësime

Barwon House distanca e ecjes për në plazhe/golf

12 – 19 korr

$280 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Geelong West

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 265 vlerësime

Fshih vilën Geelong West

14 – 21 korr

$143 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Barwon Heads

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 63 vlerësime

Rruga kryesore e Barwon Heads

1 – 8 korr

$147 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 20 vlerësime

Ocean Abode - 150m në dyqane, 1 krevat dopio "king" + Parkim

17 – 24 sht

$134 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Barwon Heads

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 90 vlerësime

Kabina "Anglers"

17 – 24 sht

$224 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 63 vlerësime

Kafazi i Plazhit të Kapitenit, në qendrën e vjetër të Ocean Grove

12 – 19 korr

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocean Grove

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 92 vlerësime

Kasollja më ikonike e Bellarine - Miles Away Shack

6 – 13 tet

$163 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Torquay

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 27 vlerësime

KangarooJack Beach House Torquay

4 – 11 sht

$83 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Barwon Heads

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 240

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 40

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 80

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 230

 • Numri total i recensioneve

  5,8 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $60 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar