Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Benalmádena

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Benalmádena

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Benalmádena

Porti Marina Benalmádena ZYRTARrekomandohet nga 401 vendas
Parku i Palomësrekomandohet nga 558 vendas
Puerto Marina Shoppingrekomandohet nga 181 vendas
Selwo Marinarekomandohet nga 453 vendas
Sunset Beach Clubrekomandohet nga 6 vendas
BenalBeachrekomandohet nga 5 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Benalmádena

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë pushimi në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 57 vlerësime

Apartament i bukur Puerto Marina, mu në plazh

17 – 24 pri

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 44 vlerësime

Apartament unik me pishinë në tarracë dhe pamje të mahnitshme

16 – 23 jan

$106 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Torremolinos

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 38 vlerësime

New ! Lovely and comfy loft with stunning sea view

12 – 19 dhj

$111 për natë
Superpritës

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 14 vlerësime

Lux. Bright. Facing the sea. Large terrace. Pools.

13 – 20 pri

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 64 vlerësime

Buzë plazhit

11 – 18 shk

$184 për natë
Superpritës

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 95 vlerësime

BenalBeach - Frontbeach, Jacuzzi. Tarracë e madhe. 505

31 tet – 7 nën

$132 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 52 vlerësime

Apartament i ri spektakolar me pamje nga deti

4 – 11 sht

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Benalmádena

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 55 vlerësime

Pamje të pakrahasueshme nga oqeani, 20 metra larg plazhit

9 – 16 dhj

$117 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Benalmádena

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 4,2 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 1,6 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 3,5 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 880

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 1,8 mijë

 • Numri total i recensioneve

  76 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Spanjë
 3. Andalusia
 4. Málaga Region
 5. Benalmádena