Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Benidorm

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Benidorm

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Benidorm

Gran Hotel Balirekomandohet nga 17 vendas
Mundomarrekomandohet nga 224 vendas
Terra Mitica Benidormrekomandohet nga 28 vendas
Estadio Municipal Guillermo AMORrekomandohet nga 3 vendas
Ballkoni i Mesdheutrekomandohet nga 37 vendas
Benidorm Centrorekomandohet nga 3 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Benidorm

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benidorm

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 45 vlerësime

La Llar de Benidorm

19 – 26 pri

$63 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Altea

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 4 vlerësime

Serenity experience first line of the beach

19 – 26 dhj

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi qyteti në Altea

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 27 vlerësime

Townhouse with terrace and sea view in Altea

7 – 14 nën

$89 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benidorm

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 62 vlerësime

Midis detit dhe rrokaqiejve

20 – 27 maj

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benidorm

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 65 vlerësime

Apartament buzë plazhit në Poniente

11 – 18 dhj

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Benidorm

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 39 vlerësime

Në qendër të qytetit Benidorm 200 m nga plazhet - Apt Lica A

6 – 13 maj

$71 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Benidorm

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 5 vlerësime

Ático vistas increíbles Poniente

27 maj – 3 qer

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Calpe

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 70 vlerësime

Vila më e mirë në vijën e parë të Mesdheut

21 – 28 shk

$499 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Benidorm

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 3,3 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 2,3 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 970

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 1,6 mijë

 • Numri total i recensioneve

  41 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar