Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi plazhi për pushime në Bermagui

Gjej dhe prenoto shtëpi plazhi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e plazhit me qira në Bermagui

Shtëpi buzë plazhit me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tomakin

Vlerësimi mesatar 4,76 nga 5, 228 vlerësime

Kapje dielli pranë detit

2 – 9 sht

$71 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Depot Beach

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 112 vlerësime

Vilë fshati Bombora, arratisja e përkryer bregdetare!

1 – 8 jan

$172 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lilli Pilli

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 217 vlerësime

Ti dhe deti, Lilli Pilli NSW

3 – 10 korr

$309 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Pambula Beach

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 126 vlerësime

The Breakers

17 – 24 mar

$262 për natë
Superpritës

Banesë në Malua Bay

Vlerësimi mesatar 4,74 nga 5, 101 vlerësime

Mabel at Malua - comfortable seaside holiday home

22 – 29 korr

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mossy Point

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 106 vlerësime

Buzë ujit - Miqësore me aftësi të kufizuara dhe kafshë shtëpiake - Banjë 4B/R 3

9 – 16 sht

$434 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Merimbula

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 317 vlerësime

Long Point House

1 – 8 tet

$230 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Bermagui

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 24 vlerësime

Beares Beach House

13 – 20 qer

$636 për natë

Shtëpi me qira në plazh me pishinë

Shtëpi private në plazh me qira

Superpritës

Banesë në Pambula Beach

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 100 vlerësime

Sunnyside II - 200m në Surf Beach & River mouth

22 – 29 maj

$165 për natë
Superpritës

Banesë në Malua Bay

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 123 vlerësime

E ngushtë Cois Farraige (shtëpi pranë detit) e përshtatshme për qentë

22 – 29 maj

$127 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Surfside

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 135 vlerësime

Surfside Serenity

27 qer – 4 korr

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Moruya Heads

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 224 vlerësime

Pushime bregdetare me hapësirë të bollshme

9 – 16 shk

$387 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mossy Point

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 118 vlerësime

Shtëpi e re e dizajnuar me arkitekt Mossy Point 3bd/3ens

17 – 24 qer

$197 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Merimbula

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 101 vlerësime

Pamja e perëndimit të diellit në liqenin Merimbula

17 – 24 mar

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Dalmeny

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 143 vlerësime

Dalmeny "Shtëpia e Plazhit Yabbarra"

6 – 13 gush

$209 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tathra

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 86 vlerësime

Sunhouse Tathra - pushim dhe rivendos

28 gush – 4 sht

$137 për natë