Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Birmingham

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Birmingham

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në West Midlands

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 107 vlerësime

Brand new stylish property to rent - Walsall

5 – 12 sht

$178 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në West Midlands

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 231 vlerësime

Shellz Suite

10 – 17 sht

$68 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sutton Coldfield

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 107 vlerësime

Tranquil Birmingham House + Garden by NEC/Airport

12 – 17 korr

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në West Midlands

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 116 vlerësime

Cosy home sweet home brand new house

3 – 10 qer

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në West Midlands

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 309 vlerësime

"Home-Sweet-Home larg shtëpisë"

2 – 9 tet

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Warwickshire

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 384 vlerësime

Qendra e qytetit Warwick, parkim i rrethuar me makina

6 – 13 gush

$151 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në West Midlands

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 274 vlerësime

BHX-NEC-ResortsWorld-HS2-SafeParking-4Bedroom8pers

1 – 8 tet

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kinver

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 155 vlerësime

Pamja nga Kinver Edge

20 – 27 dhj

$113 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në West Midlands

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 132 vlerësime

Semi i rehatshëm me 3 krevate në fshatin urban të Pelsall

28 mar – 4 pri

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Hampton in Arden

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 253 vlerësime

Fermë në Hampton Hill

15 – 22 mar

$705 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Balsall Common

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 108 vlerësime

Shtëpia e Trajnerit (Balsall Common, pranë NEC)

7 – 14 sht

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wigginton, Tamworth

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 127 vlerësime

Pamje nga pylli, Wigginton - Një pushim modern rural

2 – 9 korr

$158 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cookley

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 206 vlerësime

Vilë komode me 2 dhoma gjumi dhe oborr. Pranë dyqaneve

12 – 19 sht

$105 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Warwickshire

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 159 vlerësime

Shtëpi e rehatshme në qendër të Warwick

2 – 9 pri

$120 për natë
Superpritës

Banesë në Birmingham

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 254 vlerësime

Shtëpi e rehatshme me 3 krevate moderne e shkëputur në Birmingam

29 gush – 5 sht

$143 për natë
Superpritës

Banesë në Tyseley

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 141 vlerësime

✪Shtëpi e rehatshme✪ pranë NEC, % {smartX, Bulling & Solihull

10 – 17 mar

$170 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Birmingham

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,9 mijë

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 1,8 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 1,1 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 300

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 850

 • Numri total i recensioneve

  36 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar