Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh të përshtatshme për familje në Brighton, Brighton and Hove

Gjej dhe prenoto banesa unike të përshtatshme për familje në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për ambiente të përshtatshme për familje në Brighton, Brighton and Hove

Banesa me qira të përshtatshme për familje me vaskë me hidromasazh

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në East Sussex

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 242 vlerësime

Badgers Den - Covehurst Bay Holiday Cottage

11 – 18 tet

$153 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Pyecombe

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 385 vlerësime

Shtëpizë me fjetje dhe mëngjes, kabinë luksoze me vaskë me ujë të ngrohtë

16 – 23 pri

$234 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Hailsham

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 448 vlerësime

Studio pemësh/shtëpi mbi pemë, vaskë me hidromasazh, wifi, Smart TV

2 – 9 nën

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Kirdford

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 264 vlerësime

Privatësi me vaskë me ujë të ngrohtë

14 – 21 jan

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Findon

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 195 vlerësime

SHTËPIZË ME RROTA në South Downs Rural Retreats

18 – 25 tet

$208 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në East Preston

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 125 vlerësime

Lux Seaside Cottage West Sussex, now with Hot Tub!

5 – 12 nën

$375 për natë
Superpritës

Suita e vizitorëve në Rogate

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 292 vlerësime

Shtëpi fshati dhe kopsht pranë Petersfield & Midhurst

27 dhj – 3 jan

$156 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Peacehaven

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 135 vlerësime

Vështrimi me vaskë me hidromasazh fle 24

29 nën – 6 dhj

$1 107 për natë

Banesa me qira të përshtatshme për familje dhe kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hove

Vlerësimi mesatar 4,74 nga 5, 525 vlerësime

Apartament i bukur në vendndodhje mahnitëse

28 mar – 4 pri

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Brighton

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 101 vlerësime

Banesë e lehtë, e gjerë ballkoni me pamje të mrekullueshme!

10 – 17 gush

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Hove

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 188 vlerësime

Ka shumë hapësirë, pranë detit, parkim falas

5 – 12 tet

$169 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Brighton dhe Hove

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 173 vlerësime

Apartament Trafalgar në zemër të North Laines

2 – 9 qer

$223 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hove

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 169 vlerësime

Kopsht i bukur i sheshtë qendror

20 – 27 qer

$289 për natë
Superpritës

Banesë në Brighton dhe Hove

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 100 vlerësime

Seaside Family Retreat

29 nën – 6 dhj

$160 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në West Sussex

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 128 vlerësime

Rehat, krevat modern me një krevat në Shoreham - 'Moonriver'

11 – 18 maj

$83 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Kingston

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 540 vlerësime

Semi-detached 2-bed Apartment on Kingston Ridge

15 – 22 dhj

$130 për natë

Banesa me qira të përshtatshme për familje me pishinë

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Rudgwick

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 213 vlerësime

Hangar i bukur i shndërruar në një vend të gjelbër

3 – 10 nën

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Brighton

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 464 vlerësime

Shtëpia në korsi

22 – 29 sht

$540 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në East Sussex

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 197 vlerësime

Vilë fshati me fushë tenisi dhe pishinë

5 – 12 dhj

$187 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Chichester

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 237 vlerësime

Pear Store cottage with pool & tennis

9 – 16 sht

$221 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Hampshire

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 185 vlerësime

Vilë e bukur S.Downs, pishinë dhe pingpong

23 – 30 sht

$341 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kamper/Rulotë në Hastings

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 133 vlerësime

Prestige 8 Berth Caravan Combe Haven, Hastings (A)

30 dhj – 6 jan

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në East Sussex

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 145 vlerësime

Oast Park Lodge, Idylic, e qetë , e përshtatshme për qentë

9 – 16 pri

$236 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Godalming

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 72 vlerësime

Konvertimi i hangarit me hapësirë të bollshme.

3 – 10 sht

$99 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira që janë të përshtatshme për familje në Brighton, Brighton and Hove

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,9 mijë

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 1,8 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 850

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 500

 • Numri total i recensioneve

  75 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar