Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Bude

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Bude

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Bude

Crooklets Beachrekomandohet nga 42 vendas
Buderekomandohet nga 196 vendas
Kështjella Buderekomandohet nga 39 vendas
Lidlrekomandohet nga 11 vendas
The Brendon Armsrekomandohet nga 26 vendas
Morrisonsrekomandohet nga 28 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Bude

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Trethevy

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 800 vlerësime

Kabinë Dragonfly pranë Tintagel

24 nën – 1 dhj

$78 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Stibb

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 243 vlerësime

Hangar i qetë e i rehatshëm me dru pranë Bude

22 – 29 maj

$95 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kasolle bariu në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 102 vlerësime

Shtëpizë e këndshme me barinj me vaskë të nxehtë dhe pamje nga deti

6 – 13 tet

$169 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 165 vlerësime

Apartament me hedhje guri - Plazhi 500 m Bude Cornwall

10 – 17 gush

$216 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 102 vlerësime

Vilë fshati magjepsëse, nr. Bude Cornwall

24 – 31 korr

$129 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Tintagel

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 336 vlerësime

Kabinë e rehatshme pranë detit pranë Tintagel & Coastpath

11 – 18 tet

$95 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Cornwall

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 37 vlerësime

Apartament luksoz me 2 dhoma gjumi me pamje epike nga deti

11 – 18 shk

$226 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Cornwall

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 33 vlerësime

Çiftet e qeta pushojnë me parkim jashtë rrugës së zakonshme

23 – 30 sht

$97 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Bude

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 290

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 150

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 220

 • Numri total i recensioneve

  7,7 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Angli
 4. Cornwall
 5. Bude