Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Capri

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Capri

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 212 vlerësime

Casa Licia

16 – 23 tet

$619 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Praiano

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 164 vlerësime

Casa Maria Giovanna, përballë detit

6 – 13 tet

$619 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Conca dei Marini

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 143 vlerësime

Vila Moorish

3 – 10 pri

$673 për natë
Superpritës

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 108 vlerësime

Positano Casa Fior di Lino

6 – 13 gush

$825 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Pompeii

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 210 vlerësime

Në shtëpi të përkohshme në Villam

2 – 9 tet

$85 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 129 vlerësime

La Casa Sorrentina (qendra e qytetit dhe pishina)

13 – 20 mar

$169 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Massa Lubrense

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 126 vlerësime

Domus Capri:një festë e vërtetë me pishinë private

27 sht – 4 tet

$617 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Massa Lubrense

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 131 vlerësime

VILA PARADISO - Capri, Pamja nga Ischia

28 korr – 4 gush

$678 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Amalfi

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 176 vlerësime

Rachele House me pamje nga deti

17 – 24 nën

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 406 vlerësime

TARRACË E MADHE PANORAMIKE NË QENDËR WIFI

8 – 15 mar

$587 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 187 vlerësime

Casa Mia"shtëpi magjepsëse historike

3 – 10 nën

$566 për natë
Superpritës

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 399 vlerësime

Casa San Nicola Positano

29 nën – 6 dhj

$340 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 121 vlerësime

Casa Positamo 2

20 – 27 korr

$631 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Praiano

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 200 vlerësime

Apartament në Praiano, Bregu i Amalfit

4 – 11 nën

$180 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Anacapri

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 113 vlerësime

Casa Manplace} - Në qendër - Mëngjes - Në tarracë

11 – 18 gush

$487 për natë
Superpritës

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 238 vlerësime

Vilë me pamje të mahnitshme nga vendndodhja e qetë

29 gush – 5 sht

$594 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në San Michele

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 264 vlerësime

ACQUAMARINA VERDE, BREGU I AMALFIT

21 – 28 pri

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 145 vlerësime

Casa Teresita - Pamje e mrekullueshme nga deti blu Cimmino

6 – 13 tet

$617 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ravello

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 625 vlerësime

shtëpi e re me pamje nga deti

10 – 17 jan

$91 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tovere (San Pietro)

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 231 vlerësime

La casa del '600 Holiday House Bregu Amalfi

3 – 10 nën

$213 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Napoli

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 124 vlerësime

[Jacuzzi - Historical Center] Goccia di S.Gennaro

16 – 23 nën

$148 për natë
Superpritës

Banesë në Positano

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 175 vlerësime

Shtëpi e bukur në Positano

29 tet – 3 nën

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Massa Lubrense

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 238 vlerësime

Ëndërra e Linës - Pamja nga Capri dhe Ischia

30 nën – 7 dhj

$407 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ravello

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 325 vlerësime

Casa Vacanze Miró

28 gush – 4 sht

$276 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Capri

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 110

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 100

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 30

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 60

 • Numri total i recensioneve

  3 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Itali
 3. Campania
 4. Metropolitan City of Naples
 5. Capri
 6. Shtëpi me qira