Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Castlemaine

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Castlemaine

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Castlemaine

Castlemaine Botanical Gardensrekomandohet nga 41 vendas
Saffs Caferekomandohet nga 21 vendas
Coffee Basics Das Kaffeehausrekomandohet nga 25 vendas
Theatre Royalrekomandohet nga 51 vendas
Maxi IGA Castlemainerekomandohet nga 16 vendas
Johnny Bakerrekomandohet nga 26 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Castlemaine

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Walmer

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 343 vlerësime

Bush Retreat afër Castlemaine

17 – 24 tet

$72 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Chewton

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 152 vlerësime

Shtëpia e shkollës Chewton

14 – 21 korr

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Harcourt North

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 286 vlerësime

Blue Devil Cottage. Biçikletë për fëmijë dhe malor

13 – 20 tet

$73 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Hepburn Springs

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 417 vlerësime

Loft (zjarri+spa në qendër të Hepburn Springs)

11 – 18 tet

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Lockwood South

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 238 vlerësime

Vilë fshati me shumë rrota e rrethuar nga natyra.

25 qer – 2 korr

$80 për natë
Superpritës

Vilë në Castlemaine

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 432 vlerësime

Nën një pemë Peppercorntree.

12 – 19 shk

$146 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Pyalong

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 225 vlerësime

The Rocks Studio

25 nën – 2 dhj

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Blampied

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 286 vlerësime

Pushime në Moorakyle në fermën organike të kodrës lindore

12 – 19 nën

$152 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Castlemaine

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 110

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 30

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 40

 • Numri total i recensioneve

  7,7 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $20 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. Victoria
 4. Mount Alexander Shire
 5. Castlemaine