Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi të mëdha pushimesh në Charleston

Gjej dhe prenoto shtëpi të mëdha unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e mëdha me qira në Charleston

Shtëpi të mëdha luksoze me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 145 vlerësime

Palma Binjake / Plazh /Fshat i Vjetër/5 minuta në Dwntwn

24 nën – 1 dhj

$859 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 158 vlerësime

NDODHET në MES të GJITHÇKAJE!

15 – 22 korr

$653 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 175 vlerësime

Shtëpi moderne pranë plazheve dhe qendrës së qytetit

2 – 9 pri

$786 për natë
Superpritës

Banesë në Kiawah Island

Vlerësimi mesatar 4,81 nga 5, 115 vlerësime

Shtëpia në ishullin Kiawah w/ Pishina - 4 dhoma gjumi /4 banja

17 – 24 jan

$707 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 152 vlerësime

4BD Home 3 Miles To Isle Of Palms - Coastal Haven

29 mar – 5 pri

$909 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Isle of Palms

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Shtëpi plazhi me Oazin e oborrit të pasmë

22 – 29 jan

$731 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Charleston

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 6 vlerësime

*Historic District* Walk Everywhere! 4 Bedrooms!

2 – 9 maj

$919 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Folly Beach

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 57 vlerësime

Captain Morgan | Steps to the Beach | Marsh Views

21 – 28 tet

$694 për natë

Shtëpi të mëdha me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 226 vlerësime

Çlodhu në një shtëpi të rehatshme midis plazheve më të mira dhe qendrës së qytetit

25 maj – 1 qer

$382 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 195 vlerësime

Inviting Ranch Home Close to the Beach/Shem/DT

17 – 24 jan

$316 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Charleston

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 113 vlerësime

Aster: Ku historia takohet me shtëpinë në stil

15 – 22 nën

$869 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Charleston

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 116 vlerësime

Fantastike për grupe! Parkim + Hapësirë e jashtme!

2 – 9 shk

$744 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në North Charleston

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 111 vlerësime

Walk to Amazing Playground! Family & Pet Friendly

17 – 24 gush

$277 për natë
Superpritës

Banesë në Charleston

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 271 vlerësime

Shtëpia e King Street - Shëtit kudo!

16 – 23 mar

$986 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Folly Beach

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 43 vlerësime

Pamje nga oqeani/Tavolinë pishine/10 krevate/Qasje në plazh-15 këmbë

5 – 12 shk

$497 për natë
Superpritës

Banesë në North Charleston

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 53 vlerësime

Renovated - 4 BedHome - 10 Minutes to Downtown!

2 – 9 shk

$138 për natë

Shtëpi të mëdha me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 121 vlerësime

Pura Vida, minuta për në plazhe, w/a Pishinë!

11 – 18 jan

$518 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Ishull në Isle of Palms

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 183 vlerësime

Verore Hayes në IOP me pishinë tepër speciale

21 – 28 jan

$634 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 63 vlerësime

Hamak Haus -5 minuta deri në plazh; 10 minuta deri në qendër të qytetit

12 – 19 tet

$490 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në North Charleston

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 72 vlerësime

Modern Family Home| Private Pool| Games| Huge Yard

29 nën – 6 dhj

$256 për natë
Superpritës

Banesë në Isle of Palms

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 3 vlerësime

Beach Happy-Renovated-Private Pool-New Listing

5 – 12 shk

$530 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Summerville

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

Shtëpi komode për familje

22 shk – 1 mar

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Pleasant

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 64 vlerësime

Bukuri e rinovuar bregdetare me pishinë, 5 min në plazh!

3 – 10 nën

$580 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Isle of Palms

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 39 vlerësime

Coastal Escape: island Oasis with Pool + rooftop

5 – 12 maj

$969 për natë

Destinacione për të eksploruar