Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me pishinë në Chincoteague

Gjej dhe prenoto banesa unike me pishinë në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për ambiente me pishinë me qira në Chincoteague

Apartamente kondominale me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Rehoboth Beach

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 145 vlerësime

Mirë se erdhe në "The Getaway" në Rehoboth Beach

Superpritës

Apartament kondominial në Ocean City

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 169 vlerësime

🌊Studio buzë oqeanit me pamje dhe shërbime të mahnitshme🏖

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Ocean Pines

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 117 vlerësime

Quiet Waterview Hideaway

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Ocean City

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 108 vlerësime

Buzë oqeanit 1 dhomë gjumi, ballkon, dhomë ndenjjeje, pishinë

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Ocean City

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 251 vlerësime

Njësia 245 e Gjirit Wight

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Ocean City

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 119 vlerësime

Bayfront Family Friendly Beach Condo w/BoatSlip

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Ocean City

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 177 vlerësime

Plazh kondominial i mrekullueshëm buzë oqeanit, pishinë, vaskë me ujë të ngrohtë!

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Ocean City

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 116 vlerësime

Një pushim në Serene Beachfront - 2 BR St. Tropez OC!

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me pishinë, me qira në Chincoteague

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 150

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 100

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 30

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 120

 • Numri total i recensioneve

  1,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $40 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar