Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Devonport

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Devonport

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Devonport

Lanewayrekomandohet nga 23 vendas
Spirit of Tasmania Boardingrekomandohet nga 7 vendas
McDonald's Devonportrekomandohet nga 3 vendas
Kmart Devonportrekomandohet nga 4 vendas
Woolworths Devonportrekomandohet nga 13 vendas
Mersey Bluff Lighthouserekomandohet nga 3 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Devonport

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Grindelwald

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 416 vlerësime

The Ridge - Nr.1 @ Tamar Ridge

12 – 19 tet

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë pushimi në Devonport

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 529 vlerësime

QETËSOHU në rrugën Ronald

6 – 13 korr

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Ulverstone

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 517 vlerësime

7 @ Riverside, Ulverstone

25 nën – 2 dhj

$94 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Sheffield

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 131 vlerësime

Stonehaven Retreat - Gjej qetësinë tënde

23 – 30 maj

$119 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Heybridge

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 486 vlerësime

Blythe River Boathouse - Luxury Waterfront Shack

11 – 18 shk

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Penguin

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 257 vlerësime

Shtëpia në Penguin Beach

16 – 23 pri

$156 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Don

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 285 vlerësime

Pushime të qeta afër qytetit.

21 – 28 sht

$99 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Acacia Hills

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 153 vlerësime

Kopshtet buzë lumit në Acacia Hills

20 – 27 tet

$69 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Devonport

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 80

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 30

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 50

 • Numri total i recensioneve

  7,4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $20 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. Tasmania
 4. City of Devonport
 5. Devonport