Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Evans Head

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Evans Head

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Evans Head

Evans Head Bowling Clubrekomandohet nga 5 vendas
Razorback Lookoutrekomandohet nga 3 vendas
Hotel Illawongrekomandohet nga 8 vendas
Woodburn Evans Head RSL Clubrekomandohet nga 5 vendas
Ritchies IGA Evans Headrekomandohet nga 3 vendas
F111 Museumrekomandohet nga 3 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Evans Head

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Lennox Head

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 321 vlerësime

Boardwalk Bungalow - Kasolle origjinale në plazh

6 – 13 mar

$141 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Tintenbar

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 188 vlerësime

Vaskë me hidromasazh me magnez për kabinën Hinterland nën yje

17 – 24 mar

$141 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Goonengerry

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 181 vlerësime

Arratisje nga Byron Hinterland

26 mar – 2 pri

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Bangalow

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 589 vlerësime

Vila e Kopshtarit.

19 – 26 qer

$132 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Cudgera Creek

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 259 vlerësime

Qumështi i vjetër, arratisje romantike, 5 minuta në plazh

16 – 23 sht

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Iluka

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 144 vlerësime

Mjete poshtë Ilukës!

17 – 24 maj

$76 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi mbi pemë në Coopers Shoot

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 1067 vlerësime

Shtëpi mbi pemë Bodhi

7 – 14 jan

$150 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Evans Head

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 91 vlerësime

Një copë e vogël qetësie në Evans Head

10 – 17 gush

$97 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Evans Head

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 80

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 80

 • Numri total i recensioneve

  920 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave