Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Forest of Dean District

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Forest of Dean District

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Forest of Dean District

Wye Valley Area of Outstanding Natural Beauty (AONB)rekomandohet nga 76 vendas
Tintern Abbey / Abaty Tyndrynrekomandohet nga 167 vendas
Puzzlewoodrekomandohet nga 159 vendas
WWT Slimbridgerekomandohet nga 98 vendas
Kështjella Goodrichrekomandohet nga 99 vendas
Shtegu i skulpturave të pyllit të Deanitrekomandohet nga 90 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Forest of Dean District

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Redbrook

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 220 vlerësime

Vilë fshati me rrota: Wye Natyrë dhe Relaksim

7 – 14 tet

$94 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Broadwell

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 308 vlerësime

Vullnetar në zemër të pyllit të Dean

1 – 8 tet

$73 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Abergavenny

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 212 vlerësime

Të dy në re (B&B) - Brecon Beacons

1 – 6 korr

$198 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llandogo

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 172 vlerësime

Vilë e mrekullueshme guri në luginën Lower Wye

29 jan – 5 shk

$126 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Minchinhampton

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 261 vlerësime

Pushimet e çifteve në Cotswolds

14 – 21 nën

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Symonds Yat

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 222 vlerësime

Vilë fshati me 2 krevate në luginën e bukur Wye

7 – 14 dhj

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vendqëndrim në Holme Lacy

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 294 vlerësime

Pamje nga druri - Pushime elegante në fshat me pamje

26 nën – 3 dhj

$104 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Huntley

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 491 vlerësime

Haven on the Hill, furrë picash me furrë dhe dush

27 jan – 3 shk

$115 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Forest of Dean District

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,8 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 590

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 30

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 890

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 860

 • Numri total i recensioneve

  80 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar