Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Fort Myers

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Fort Myers

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 211 vlerësime

Pishinë me ngrohje buzë Gjirit

17 – 24 nën

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Caloosahatchee

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 194 vlerësime

Shtëpi plazhi me delfinë 2

18 – 25 gush

$317 për natë
Superpritës

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 167 vlerësime

Shtëpi e mahnitshme moderne me pishinë dhe vaskë me ujë të ngrohtë!

7 – 14 dhj

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 126 vlerësime

Relaksohu në këtë shtëpi të ndritshme familjare

1 – 8 tet

$162 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Pelican

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 174 vlerësime

PISHINË private me ujë të kripur, Lanai, Kanal

10 – 17 pri

$519 për natë
Superpritës

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 57 vlerësime

Shtëpi e bukur pushimi me gjithçka që të duhet!

8 – 15 gush

$103 për natë
Superpritës

Banesë në Fort Myers

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 45 vlerësime

Mermaid Cottage minutes away from awesome beaches

29 gush – 5 sht

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 11 vlerësime

Sunshine Palm Oasis me pishinë me ngrohje dhe biçikleta

9 – 16 maj

$135 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fort Myers

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

McGregor Life

15 – 22 qer

$65 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fort Myers

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 34 vlerësime

Pushim i qetë #4

4 – 11 pri

$105 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 42 vlerësime

King Bed Private Suite at Cape Coral

16 – 23 qer

$89 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 20 vlerësime

Brand New Modern House

16 – 23 maj

$115 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 50 vlerësime

Shtëpi moderne Boho 2bed/2banjë, 8 minuta në qendër të qytetit.

28 korr – 4 gush

$108 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

Pet friendly 2/1.5, perfect for long term stays

7 – 14 maj

$106 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 47 vlerësime

Parajsa tropikale

20 – 27 gush

$92 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 28 vlerësime

Shtëpi e bukur/Casa Hermosa

2 – 9 mar

$112 për natë

Shtëpi private me qira

Superpritës

Banesë në Fort Myers

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 25 vlerësime

2BD Half Duplex - 15 min to Sandy Beach -

16 – 23 tet

$107 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 44 vlerësime

Hot Tub/ King Bed - Cozy Home in Cape Coral!

4 – 11 qer

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lehigh Acres

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

The West Wing

5 – 12 korr

$78 për natë
Superpritës

Banesë në Fort Myers

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 15 vlerësime

Arratisu në Kokomo Bay. Arratisu në Parajsë.

31 korr – 7 gush

$94 për natë
Superpritës

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 19 vlerësime

Cape Coral canal , pool home

8 – 15 sht

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 44 vlerësime

SWFL: Cape Coral Dream - Entire Home!

30 qer – 7 korr

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cape Coral

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 68 vlerësime

Vilë Tropikale Oasis me pishinë me ngrohje

31 korr – 7 gush

$146 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Lehigh Acres

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

Why rent a hotel room when you can have a big home

30 maj – 6 qer

$99 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Fort Myers

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 380

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 260

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 210

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 140

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 300

 • Numri total i recensioneve

  9 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Florida
 4. Lee County
 5. Fort Myers
 6. Shtëpi me qira