Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Fredericksburg

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Fredericksburg

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Fredericksburg

Main Streetrekomandohet nga 5 vendas
Muzeu Kombëtar i Luftës së Paqes së Paqësoritrekomandohet nga 155 vendas
Rockbox Theaterrekomandohet nga 24 vendas
290 Wine Shuttlerekomandohet nga 6 vendas
The Auslanderrekomandohet nga 33 vendas
Muzeu Nimitzrekomandohet nga 23 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Fredericksburg

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 444 vlerësime

"a speck haus" afër Main...Argëtohu dhe shijoje!

8 – 15 sht

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 391 vlerësime

Kabina, në qytetin Frederiksburg

4 – 11 mar

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 148 vlerësime

Pushimet Gumbo në CherryMountain/Kafshët shtëpiake qëndrojnë FALAS

3 – 10 shk

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 157 vlerësime

Foleja e Elke

21 – 28 qer

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 267 vlerësime

Shtëpia e miqve: Bungalow bashkëkohor - Eja relaksohu!

24 – 31 gush

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 272 vlerësime

Kabinë me vaskë me hidromasazh dhe gropë zjarri pranë qytetit dhe verës

3 – 10 sht

$176 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 199 vlerësime

Hausi i zogjve

17 – 24 nën

$125 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fredericksburg

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 14 vlerësime

Pecan Casita në The Glades

3 – 10 korr

$138 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Fredericksburg

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,4 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 200

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 300

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 840

 • Numri total i recensioneve

  91 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $60 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Teksas
 4. Gillespie County
 5. Fredericksburg