Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Hay-on-Wye

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Hay-on-Wye

Vila fshati me vaskë me hidromasazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Pont-faen

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 232 vlerësime

Vilë fshati në lumë: vaskë me ujë të ngrohtë, zjarr, ballkon, wifi

17 – 24 shk

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Powys

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 399 vlerësime

"The Hideaway House Break-Away Captiving it all

3 – 10 dhj

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Herefordshire

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 287 vlerësime

Vilë fshati me ushtarë, me vaskë me HIDROMASAZH, çlodhje e përshtatshme për qentë

1 – 8 gush

$211 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Eyton

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 259 vlerësime

Tërheqje romantike në fshat me vaskë me hidromasazh privat

12 – 19 tet

$159 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Powys

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 115 vlerësime

Shepherd 's Rest, A Mid Wales Country Retreat!

11 – 18 jan

$225 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Skenfrith

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 366 vlerësime

Stalla: Vilë e rehatshme me pamje nga lart dhe një vaskë me hidromasazh

13 – 20 nën

$224 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Brierley

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 165 vlerësime

Vilë Serafina me vaskë me hidromasazh

16 – 23 pri

$189 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Ewyas Harold

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 168 vlerësime

Vilë e bukur fshati me pamje të mrekullueshme

29 sht – 6 tet

$193 për natë

Vila fshati me qira të përshtatshme për kafshë

Superpritës

Vilë në Llangattock Lingoed

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 310 vlerësime

Vilë fshati luksoze, pub miqësor lokal, në Dyke të Offa

15 – 22 pri

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Brecon

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 107 vlerësime

Luxury Chapel i shndërruar plotësisht me wifi me shpejtësi të lartë

5 – 12 tet

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llanhamlach

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 106 vlerësime

Vilë fshati, Lumi Usk - Parku Kombëtar Brecon Beacons

11 – 18 qer

$150 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Powys

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 200 vlerësime

Vilë e vogël fshati

30 jan – 6 shk

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dorstone

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 148 vlerësime

Vilë fshati (nr. Hay-on-Wye)

19 – 26 korr

$295 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llanfrynach

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 142 vlerësime

Konvertimi i faltores moderne të mes-shekullit

21 – 28 korr

$173 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llanigon

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 110 vlerësime

Vilë luksoze pranë Hay-on-Wye

11 – 18 nën

$406 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llyswen

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 165 vlerësime

Vilë fshati Apple House

1 – 8 shk

$207 për natë

Vila fshati private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Westhope

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 161 vlerësime

Vendndodhje e mahnitshme dhe një konvertim i bukur i hangarit

23 – 30 qer

$92 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Trefeinon

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 158 vlerësime

Vilë fshati Bumble Bee

14 – 21 qer

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llangynidr

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 180 vlerësime

Riverside Cottage - një tërheqje romantike rurale.

23 – 30 jan

$173 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Brecon Powys

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 316 vlerësime

Vilë fshati magjepsëse në Bach me pamje nga Brecon Beacons

26 shk – 5 mar

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në France Lynch

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 434 vlerësime

Cotswold Summerhouse

13 – 20 qer

$140 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Abergavenny

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 137 vlerësime

Oak Cottage, Llanthony.

11 – 18 tet

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Llangattock

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 102 vlerësime

Vilë fshati e rehatshme dhe e qetë në Crickhowell

18 – 25 korr

$139 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Kingswood

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 266 vlerësime

Stalla në fermën Park Mill në The Cotswolds

6 – 13 jan

$168 për natë

Statistika të shpejta rreth vilave të fshatit me qira në Hay-on-Wye

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Atraksione lokale

  "The Hay Festival", "The Granary" dhe "Hay Castle"

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Numri total i recensioneve

  640 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $80 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Wales
 4. Powys
 5. Hay-on-Wye
 6. Vila fshati me qira