Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Healesville

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Healesville

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Yarra Valley, Yarra Glen, Healesville

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 310 vlerësime

Stonehill Retreat në luginën Yarra!

12 – 19 mar

$271 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 321 vlerësime

Shtëpi fermë e bukur në luginën Yarra me pamje të bukur

6 – 13 pri

$153 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Olinda

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 276 vlerësime

Ujvarat Billabong

22 – 29 qer

$572 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Marysville

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 513 vlerësime

Marysville Escape: River & Lake Mountain access

13 – 20 pri

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Yarra Junction

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 163 vlerësime

Manor luksoz unik, privat Paradise-Kangaroo

23 – 30 gush

$708 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Saint Kilda

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 109 vlerësime

Villa Carlay~të gjitha komoditetet e një hoteli dhe më shumë

21 – 28 maj

$462 për natë
Superpritës

Banesë në St Kilda

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 364 vlerësime

//SHTËPI ARKITEKTONIKE/ PLAZH /CBD /RRETHINA E KAFESË

21 – 28 pri

$309 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 94 vlerësime

Fshih n Kërko në luginën Yarra

5 – 12 qer

$675 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Warburton

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 399 vlerësime

Vendndodhja më e mirë. Shko në dyqane, lumë. Komoditet modern

16 – 23 shk

$167 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 106 vlerësime

Shtëpia e lindjes në Healesville

9 – 16 qer

$184 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Big Pats Creek

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 268 vlerësime

Vendi i Big Patsa, miqësor për kafshët shtëpiake. Nuk ka tarifa pastrimi

23 – 30 korr

$173 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 107 vlerësime

Healesville. Pet/family friendly. No cleaning fees

13 – 20 gush

$208 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 104 vlerësime

Haig Ave Healesville

28 gush – 4 sht

$255 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fitzroy North

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 788 vlerësime

Studio mahnitëse e dizajnuar në arkitekturë

15 – 22 pri

$118 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 139 vlerësime

Në zemër të Healesville - Vila e Blacksmith

31 gush – 7 sht

$197 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Chum Creek

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 136 vlerësime

Yarra Valley - Tom's, 4 bed home. - Healesville

24 – 31 mar

$394 për natë

Shtëpi private me qira

Superpritës

Banesë në Lilydale

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 188 vlerësime

Treetops - Eksploro Yarra Valley & Dandenongs

22 shk – 1 mar

$93 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Carlton North

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 268 vlerësime

Cheerful 2-bedroom house in Carlton North

29 maj – 5 qer

$111 për natë
Superpritës

Banesë në Dixons Creek

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 115 vlerësime

Pamje e mirë nga diga

8 – 15 korr

$153 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Warburton

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 111 vlerësime

Warburton Views - i ajrosur, i lehtë, shëtitje në qytet

12 – 19 sht

$179 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kalorama

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 167 vlerësime

Kirkness Sanctuary House - Woodfire

1 – 8 korr

$176 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 119 vlerësime

King Parrott Healesville

8 – 15 dhj

$287 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mooroolbark

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 139 vlerësime

Vendndodhja qendrore: 3 dhoma gjumi, 6 vizitorë.

6 – 13 korr

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 113 vlerësime

A Pebble 's Throw Healesville

2 – 9 pri

$245 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Healesville

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 130

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 110

 • Numri total i recensioneve

  12 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $40 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. Victoria
 4. Yarra Ranges Shire
 5. Healesville
 6. Shtëpi me qira