Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Hvar

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Hvar

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Hvar

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 157 vlerësime

Studio moderne me tarracë private | Vendndodhja më e mirë

9 – 16 pri

$30 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 358 vlerësime

Vila Hvar Dominating në Portin Hvar

22 – 29 tet

$152 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 179 vlerësime

Apartament David II

24 – 31 mar

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Hvar

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 104 vlerësime

Një shtëpi e vogël simpatike pranë detit. 5' në qendër.

17 – 24 gush

$269 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 197 vlerësime

Apartament Aria ***, qendra Hvar

16 – 23 sht

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 64 vlerësime

Waterfront Apartment PROSPER in Hvar harbour!

12 – 19 nën

$73 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 28 vlerësime

Love Hvar Apt-4, Sea-View Penthouse

31 mar – 7 pri

$184 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Hvar

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 64 vlerësime

Apartament modern buzë plazhit

9 – 16 tet

$163 për natë

Destinacione për të eksploruar

  1. Airbnb
  2. Kroaci
  3. Split-Dalmatia County
  4. Hvar