Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh buzë plazhit në La Serena

Gjej dhe prenoto banesa unike buzë plazhit në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të pëlqyera për ambientet buzë plazhit në La Serena

Banesa me qira buzë plazhit të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Statistika të shpejta rreth banesave buzë plazhit, me qira në La Serena

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 560

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 490

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 180

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 470

 • Numri total i recensioneve

  14 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar