Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Larsmont

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Larsmont

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Larsmont

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Lake Nebagamon

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 313 vlerësime

Deer Haven - Shtëpizë e rehatshme në Northwoods

22 – 29 gush

$119 për natë
Superpritës

Banesë në Brule

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 310 vlerësime

Vilë komode në vilën e rehatshme të bakrit

26 shk – 5 mar

$100 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Lake Nebagamon

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 351 vlerësime

Kabinë "Berrywood Acres"

12 – 19 tet

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Two Harbors

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 129 vlerësime

Porti 606

3 – 10 maj

$158 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Two Harbors

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 174 vlerësime

Ujëra me pisha të bardha 5 hektarë pisha të bardha madhështore

14 – 21 tet

$365 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Two Harbors

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 160 vlerësime

Pusho pranë Gjirit

1 – 8 nën

$175 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Duluth

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 253 vlerësime

Lake Front North Shore Suite me pamje superiore

19 – 26 sht

$253 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Two Harbors

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 79 vlerësime

Shtëpi zero e projektuar nga arkitekti, me pamje mahnitëse

30 gush – 6 sht

$466 për natë
  1. Airbnb
  2. SHBA
  3. Minesota
  4. Lake County
  5. Larsmont