Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Las Vegas

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Las Vegas

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Las Vegas

Fremont Street Experiencerekomandohet nga 463 vendas
MGM Grandrekomandohet nga 90 vendas
Hotel & Casino Bellagiorekomandohet nga 230 vendas
Caesars Palacerekomandohet nga 120 vendas
Cosmopolitan of Las Vegasrekomandohet nga 93 vendas
Hotel & Casino New York-New Yorkrekomandohet nga 46 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Las Vegas

Zgjedhja e vizitorëve

Vendqëndrim në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 118 vlerësime

Vendqëndrim i bukur

16 – 23 mar

$78 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Casa particular në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 163 vlerësime

Apartamenti im i bukur në studio

24 – 31 jan

$93 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 246 vlerësime

Apartament kondominial 1BR pranë Strip/Parkim falas dhe wifi

24 sht – 1 tet

$141 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 247 vlerësime

Studio e bukur dhe komode🏠.

29 jan – 5 shk

$75 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 253 vlerësime

Shtëpi e bukur miqsh me 1 dhomë gjumi, hyrje më vete

17 – 24 qer

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 179 vlerësime

Studio e këndshme dhe komode, 4 minuta larg nga✈

12 – 19 korr

$104 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Resort në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 30 vlerësime

Marriott Grand Chateau studioB pamje të shkëlqyera të shiritit!

$125 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Las Vegas

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 12 vlerësime

Tahiti Village Bora Bora 1br suite Sunday check-in

12 – 19 maj

$87 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Las Vegas

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 21 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 12 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 15 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 4,2 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 10 mijë

 • Numri total i recensioneve

  544 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Nevada
 4. Clark County
 5. Las Vegas