Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Llandudno

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Llandudno

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Llandudno

Llandudno Pierrekomandohet nga 65 vendas
Venue Cymrurekomandohet nga 50 vendas
Llandudno Promenaderekomandohet nga 11 vendas
Plazhi West Shorerekomandohet nga 31 vendas
Great Orme Tramwayrekomandohet nga 56 vendas
Great Orme Minesrekomandohet nga 30 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Llandudno

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Llandudno

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 106 vlerësime

Bay View Terrace, Llandudno - 4 fjetje

9 – 16 nën

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Abergele

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 363 vlerësime

Kabina "Pond and Stars"

11 – 18 pri

$177 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi qyteti në Llandudno

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 135 vlerësime

Llandudno, Cosy Great Orme Holiday Home

23 – 30 mar

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Hangar në Rhiw

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 361 vlerësime

Hangari i Vogël

8 – 15 jan

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Deganwy

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 159 vlerësime

Spacious Apartment overlooking Conwy River Estuary

7 – 14 maj

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi qyteti në Deganwy

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 210 vlerësime

Gërmime të këndshme në Deganwy! Croeso / Welcome

1 – 8 mar

$170 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Conwy Principal Area

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 32 vlerësime

Beachfront, Homely Apartment in Llandudno

2 – 9 jan

$108 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Conwy Principal Area

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 11 vlerësime

Cludfan. Perfect couples retreat in heart of town

22 – 29 sht

$147 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Llandudno

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 420

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 120

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 130

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 230

 • Numri total i recensioneve

  12 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave