Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Apartamente kondominiale për pushime në Longboat Key

Gjej dhe prenoto apartamente kondominiale unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për apartamente kondominiale me qira në Longboat Key

Apartamente kondominiale javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Siesta Key

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 203 vlerësime

Klubi i Detit 2 Condo Siesta Key

1 – 8 tet

$172 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Beach

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 356 vlerësime

Apartament kondominial në plazh, pishinë me ngrohje, 2 minuta ecje për në oqean

30 korr – 6 gush

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Sarasota

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 187 vlerësime

E sapo rinovuar + Lavatriçe/Tharëse rrobash- Ecni kudo!

8 – 15 sht

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St. Pete Beach

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 209 vlerësime

Sunset Beach Condo në Treasure Island

4 – 11 dhj

$117 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Beach

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 111 vlerësime

Royal Orleans dhe Redington Beach ( Studio 203 )

23 – 30 nën

$94 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Tampa

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 131 vlerësime

Apartament kondominial buzë ujit me pamje nga perëndimi i diellit në Tampa Bay.

13 – 20 tet

$150 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Bradenton

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 108 vlerësime

Shtëpi qyteti e rehatshme, e rimodeluar së fundmi, me 2 krevate/2,5 banjë

23 – 30 sht

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Beach

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 148 vlerësime

2 minuta më këmbë për në plazh/pishinë, BBQ/zonë e mrekullueshme, % {smart110

6 – 13 nën

$115 për natë

Apartamente kondominiale me qira të përshtatshme për kafshë

Superpritës

Apartament kondominial në Treasure Island

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 144 vlerësime

Beachfront Condo in Exclusive Resort

15 – 22 pri

$346 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Holmes Beach

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 140 vlerësime

Blanco në Sunset Villas në ishullin Anna Maria

17 – 24 sht

$280 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Shores

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 146 vlerësime

Studio plazhi 5

15 – 22 korr

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në St Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 142 vlerësime

Deti La Vie- Studio pranë gjirit!

11 – 18 dhj

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Shores

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 186 vlerësime

Kondo me 1 dhomë gjumi buzë plazhit në Redington Beach!

12 – 19 dhj

$129 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Bradenton

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 144 vlerësime

Resort luksoz 3/3 Margaritaville

19 – 26 gush

$300 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Siesta Key

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 151 vlerësime

Studio komode Siesta Key 5 minuta më këmbë për në fshat

21 – 28 jan

$304 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Clearwater

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 226 vlerësime

Pamje të mahnitshme në bregdet

18 – 25 gush

$633 për natë

Apartamente kondominale me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Madeira Beach

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 141 vlerësime

Përjeto sharmin e Gulf Gardens. Pelikani.

8 – 15 tet

$120 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Treasure Island

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 179 vlerësime

Where the Sun Meets the Water

16 – 23 dhj

$117 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Venice

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 140 vlerësime

Studio në Beach 56

26 dhj – 2 jan

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Beach

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 152 vlerësime

PUSHIME NË PLAZH TË ËMBËL - PLAZHI REDINGTON FLORIDA

17 – 24 korr

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Siesta Key

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 192 vlerësime

E RE: E rehatshme 1BR Beach Condo në Siesta Key!!!

10 – 17 dhj

$182 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Madeira Beach

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 116 vlerësime

Vila "Madeira Beach" disa hapa larg Gjirit.

21 – 28 sht

$109 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Longboat Key

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 51 vlerësime

Perla Bayside e izoluar me pamje të bukur nga gjiu detar

31 korr – 7 gush

$283 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Longboat Key

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 20 vlerësime

Prona e ishullit në Longboat Key pranë Plazhit

9 – 16 gush

$289 për natë

Statistika të shpejta rreth apartamenteve kondominiale me qira në Longboat Key

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 360

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 340

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 250

 • Numri total i recensioneve

  3 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $60 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar