Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Lyme Regis

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Lyme Regis

Vila fshati me vaskë me hidromasazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dinnington

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 426 vlerësime

Vilë fshati, Parsonage Farmhouse me vaskë me hidromasazh

20 – 27 shk

$153 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 141 vlerësime

Oaz romantik, vaskë me hidromasazh, Lyme Regis, ‘Retreat’

28 korr – 4 gush

$251 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Chard

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 232 vlerësime

Vilë fshati me pamje nga manastiri - Vaskë me ujë të ngrohtë Skandi - Karikim EV

13 – 20 tet

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cotford Saint Luke

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 114 vlerësime

stylish barn conversion with hot tub and lake view

4 – 11 shk

$199 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Spaxton

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 108 vlerësime

Qëndro në AONB me vaskë me hidromasazh, Qentë Mirë se vini

20 – 27 jan

$183 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Honiton, Devon

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 158 vlerësime

Paqe dhe qetësi -Hot Tub- I përshtatshëm për qentë

23 – 28 qer

$272 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Muchelney

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 129 vlerësime

Forge Cottage

6 – 13 nën

$178 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Stockland

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 271 vlerësime

Blackdown Hills Hot Tub retreat

14 – 21 nën

$144 për natë

Vila fshati me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dorset

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 128 vlerësime

Vilë e fshehur Idilike në zemër të Bridport.

27 nën – 4 dhj

$131 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Dorset

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 269 vlerësime

Stable e Vjetër, Bridport - qendrore dhe e izoluar

26 korr – 2 gush

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Somerset

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 126 vlerësime

Kuti çokollate vilë, fshat i përgjumur, det 30 minuta

11 – 18 tet

$156 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në South Somerset District

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 233 vlerësime

Vilë e bukur komode në Dowlish Wake, S Somerset

28 jan – 4 shk

$166 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Clayhidon

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 110 vlerësime

Arratisu nga zhurma dhe çlodhu në The Barn

22 – 29 korr

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në West Bay,Bridport

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 128 vlerësime

Just 100m to the beach and coast path at West Bay

28 nën – 5 dhj

$226 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Wells

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 184 vlerësime

Vrima e fshehur - Vilë në zemër të Wells

24 – 31 jan

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Hooke

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 225 vlerësime

Shtëpia e Vogël, Hooke, Nr. Bridport, West Dorset

16 – 23 tet

$158 për natë

Vila fshati private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 162 vlerësime

Vrimë luksoze në luginën e izoluar pranë bregdetit

20 – 27 tet

$201 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Thorncombe

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 183 vlerësime

Vilë e qetë fshati në West Dorset

12 – 19 qer

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 265 vlerësime

Vilë fshati magjepsëse dhe e rehatshme në një fshat të bukur

24 – 31 mar

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 149 vlerësime

"Potting Shed", Dalwood, Afër Axminster

5 – 12 jan

$73 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 275 vlerësime

Vilë mahnitëse me 2 dhoma gjumi në East Devon

27 gush – 3 sht

$158 për natë
Superpritës

Vilë në Dorset

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 307 vlerësime

Vilë fshati bregdetare e shekullit të 18-të

1 – 8 sht

$222 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Pymore

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 126 vlerësime

Vilë komode pranë bregdetit Jurassic Bridport.

2 – 9 mar

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Crewkerne

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 183 vlerësime

Qumësht i gjerë dhe komod i konvertuar brenda një ferme

8 – 15 nën

$123 për natë

Statistika të shpejta rreth vilave të fshatit me qira në Lyme Regis

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 20

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 20

 • Numri total i recensioneve

  1,4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $120 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Angli
 4. Dorset
 5. Lyme Regis
 6. Vila fshati me qira