Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Madrid

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Madrid

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Madrid

The Mine Shaft Tavernrekomandohet nga 47 vendas
The Hollarrekomandohet nga 37 vendas
Java Junctionrekomandohet nga 9 vendas
Shugarman's Little Shoprekomandohet nga 3 vendas
Cowgirl Redrekomandohet nga 3 vendas
Madridrekomandohet nga 140 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Madrid

Zgjedhja e vizitorëve

Yurt në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 124 vlerësime

Yurt Frymë në Pemët e Fluturimit

28 maj – 4 qer

$172 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 223 vlerësime

Studio komode dhe me diell, perfekte për një vizitor

9 – 16 korr

$75 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 620 vlerësime

Kasita e artistit pranë Museum Hill

16 – 23 mar

$132 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 486 vlerësime

Pamje e bukur

14 – 21 pri

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Glorieta

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 289 vlerësime

Kabinë moderne në pyll

21 – 28 sht

$126 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Placitas

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 155 vlerësime

CASITA ROSE Historic Adobe 2 Br Home in Placitas

12 – 19 shk

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Placitas

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 339 vlerësime

Bunkhouse, Mountain Vistas në Shkretëtirën e Lartë

16 – 23 korr

$108 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Santa Fe

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 581 vlerësime

Pushime në Blue Raven: Pamje nga mali dhe vaskë me ujë të ngrohtë

14 – 21 korr

$151 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Madrid

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 20

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Numri total i recensioneve

  2,8 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $20 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Nju Meksiko
 4. Santa Fe County
 5. Madrid