Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Maleny

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Maleny

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Maleny

Maleny Botanic Gardens & Bird Worldrekomandohet nga 184 vendas
Rezerva Scenic Mary Cairncrossrekomandohet nga 239 vendas
Gardners Fallsrekomandohet nga 108 vendas
Qendra e Zbulimit të Pyjeve të Shiu të Rezervës Scenic Mary Cairncrossrekomandohet nga 37 vendas
Produkte qumështi Malenyrekomandohet nga 82 vendas
Maleny Cheeserekomandohet nga 55 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Maleny

Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Witta

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 108 vlerësime

Pushimi i çifteve moderne, Kabina e fshatit Zarina #3

12 – 19 tet

$155 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Montville

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 615 vlerësime

Shtëpia e miqve Montville, pamje, mëngjes kontinental

3 – 10 mar

$79 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Maleny

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 213 vlerësime

Bower 63, Ku Hinterland birdong ju mirëpret

2 – 9 jan

$177 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Maleny

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 174 vlerësime

Kaalba "vend i ndritshëm"

18 – 25 dhj

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Maleny

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 143 vlerësime

Vilat Maleny Clover (Vila Dy)

15 – 22 jan

$134 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Witta

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 251 vlerësime

Arratisje nga Bessies Country.

9 – 16 tet

$96 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Maleny

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 176 vlerësime

QETËSOHU në MALENY

18 – 25 maj

$70 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Wootha

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 81 vlerësime

Kabina e pamjes së malit Bonithon

5 – 12 korr

$185 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Maleny

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 180

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 40

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 90

 • Numri total i recensioneve

  15 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $30 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. Queensland
 4. Maleny