Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Mallacoota

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Mallacoota

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Mallacoota

Lucy'srekomandohet nga 6 vendas
Croajingolong Caferekomandohet nga 4 vendas
IGA Mallacootarekomandohet nga 4 vendas
Mallacoota Golf and Country Clubrekomandohet nga 7 vendas
FoodWorks Mallacootarekomandohet nga 4 vendas
Bucklands Jetty Boat Hirerekomandohet nga 3 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Mallacoota

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në New Buildings

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 111 vlerësime

Wyndrock

18 – 25 jan

$119 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 9 vlerësime

Cozy Escape with Ocean&Lake View

22 – 29 gush

$67 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 10 vlerësime

Lake View House Mallacoota

18 – 25 nën

$143 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 89 vlerësime

Mallacoota Magic - 3 acres on Lakeside, King Bed

9 – 16 dhj

$242 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 14 vlerësime

Hillstop Pet friendly.

3 – 10 mar

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 86 vlerësime

Vilë fshati Lyrebird arratisje çifte të izoluara

5 – 12 korr

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 30 vlerësime

Njësia e pamjeve nga Coota

20 – 27 nën

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Mallacoota

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 73 vlerësime

Studio Coola midis habitatit natyror koalas

16 – 23 maj

$131 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Mallacoota

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 70

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 30

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 50

 • Numri total i recensioneve

  4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $60 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. Victoria
 4. East Gippsland Shire
 5. Mallacoota