Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Marysville

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Marysville

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Marysville

Lake Mountain Ski resortrekomandohet nga 14 vendas
Ujëvarat Stevensonrekomandohet nga 21 vendas
Marysville Country Bakeryrekomandohet nga 9 vendas
Kopshti i Artit dhe Skulpturës së Bruno-srekomandohet nga 17 vendas
The Duck Innrekomandohet nga 17 vendas
Vibe Hotel Marysvillerekomandohet nga 3 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Marysville

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Millgrove

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 113 vlerësime

Shtëpi miqsh pranë pyllit me drerë kafshësh shtëpiake

14 – 21 qer

$70 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Yarra Glen

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 291 vlerësime

Yarra Glen - pushime të qeta, pamje të bukura.

9 – 16 sht

$91 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Cottles Bridge

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 131 vlerësime

Shtëpia e vogël në Aussie Bush

27 sht – 4 tet

$91 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Powelltown

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 138 vlerësime

Kabina e vogël prej druri në pyllin tropikal.

24 – 31 mar

$141 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Warburton

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 556 vlerësime

Pushime në studio alpine

2 – 9 qer

$73 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Qëndrim në agroturizëm në Pyalong

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 225 vlerësime

The Rocks Studio

25 nën – 2 dhj

$133 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Healesville

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 132 vlerësime

Pushime romantike në Healesville

14 – 21 jan

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Marysville

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

Studio Blackwood, një parajsë me gjethe

7 – 14 sht

$133 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Marysville

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 50

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 30

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 30

 • Numri total i recensioneve

  3,6 mijë recensione

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. Victoria
 4. Marysville