Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Bungalow për pushime në Monterey

Gjej dhe prenoto bungalow unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për bungalow me qira në Monterey

Statistika të shpejta rreth bungalow me qira në Monterey

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Atraksione lokale

  "Monterey Bay Aquarium", "Cannery Row" dhe "Old Fisherman's Wharf"

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Numri total i recensioneve

  3,4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Kaliforni
 4. Monterey County
 5. Monterey
 6. Bungalow me qira