Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Mountain View

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Mountain View

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Mountain View

P J's Rainbow Caferekomandohet nga 13 vendas
Wing Shack-Cheeseburger Grillrekomandohet nga 4 vendas
Mi Pueblito 4 Mountain Viewrekomandohet nga 5 vendas
Tommy's Famous A Pizzeriarekomandohet nga 14 vendas
The Skillet Restaurantrekomandohet nga 3 vendas
Kin Folk's BBQrekomandohet nga 3 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Mountain View

Zgjedhja e vizitorëve

Vendqëndrim në Mountain View

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 5 vlerësime

Hilltop Hideaway

3 – 10 korr

$121 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Mountain View

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 51 vlerësime

Kabinë komode në përroin e sylamores (lejohen kafshët shtëpiake)

16 – 23 nën

$98 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Mountain View

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 81 vlerësime

Off-Grid High Noon Cabin

18 – 25 korr

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Mountain View

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 51 vlerësime

Vilë komode në këmbë deri në sheshin historik.

8 – 15 pri

$76 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mountain View

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 28 vlerësime

Vendi i Effie

30 jan – 6 shk

$99 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Mountain View

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 23 vlerësime

The PO on Rocky Bayou

7 – 14 tet

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Fifty-Six

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 47 vlerësime

Catamount Cabin -at Ole Barn dr-

30 gush – 6 sht

$97 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Fox

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 60 vlerësime

Coffee Cabin

30 mar – 6 pri

$75 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Mountain View

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 60

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 30

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 20

 • Numri total i recensioneve

  2,4 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Arkansas
 4. Stone County
 5. Mountain View