Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh të përshtatshme për familje në Mikonos

Gjej dhe prenoto banesa unike të përshtatshme për familje në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për ambiente të përshtatshme për familje në Mikonos

Banesa me qira të përshtatshme për familje me vaskë me hidromasazh

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Ornos

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 182 vlerësime

Shtëpi në Orno Beach dhe Afër Qytetit +Xhakuzi për 2 persona

2 – 9 tet

$212 për natë
Superpritës

Apartament në Tinos

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 118 vlerësime

Vila Okiroi Tinian - Të lira

29 mar – 5 pri

$89 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Plintri

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 96 vlerësime

Suita Seaview/pishinë private/Mykonos/amallinisuites

29 dhj – 5 jan

$414 për natë
Superpritës

Banesa cikladike në Míkonos

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 29 vlerësime

Vilë mahnitëse, pamje të panevojshme, disko, vaskë me hidromasazh, kinema

25 tet – 1 nën

$818 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Míkonos

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 46 vlerësime

Alternativa ditore e hotelit Loft Mykonos me shërbim hotelerie

15 – 22 gush

$876 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Mikonos

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 98 vlerësime

Studio me pamje romantike nga deti në një kompleks luksoz

17 – 24 nën

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Mikonos

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 59 vlerësime

Vila Ostria 4 Dhomë gjumi

29 sht – 6 tet

$628 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesa cikladike në Mikonos

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 54 vlerësime

Vila Hyperion | Pamje nga deti dhe perëndimi i diellit | Xhakuzi me ngrohje

29 jan – 5 shk

$770 për natë

Banesa me qira të përshtatshme për familje dhe kafshë shtëpiake

Banesa me qira të përshtatshme për familje me pishinë

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Ορνός

Vlerësimi mesatar 4,8 nga 5, 112 vlerësime

Vilë elegante pranë plazhit me pishinë private

20 – 27 jan

$419 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesa cikladike në Mikonos

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 145 vlerësime

Shtëpia e pishinës së stilit Mykonian

2 – 9 tet

$123 për natë
Superpritës

Banesa cikladike në Mykonos

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 153 vlerësime

MareMare Mykonos

19 – 26 qer

$294 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesa cikladike në Mikonos

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 63 vlerësime

Mykonos Actor 's Villa. 2 Breads, mini-pool private.

22 – 29 mar

$432 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Agios Ioannis Diakoftis

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 65 vlerësime

Bougain Villa, 5* Villa with Pool and Sea View

28 gush – 4 sht

$1 117 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesa cikladike në Mykonos

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 32 vlerësime

Vilë luksoze Super Paradise Mykonos

28 sht – 5 tet

$686 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Mikonos

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 54 vlerësime

Vila luksoze Iliana me pishinë, Ornos, Mykonos Town

18 – 25 maj

$287 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesa cikladike në Mikonos

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 38 vlerësime

Shtëpi plazhi tradicionale në Mykonos

10 – 17 shk

$181 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira që janë të përshtatshme për familje në Mikonos

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 2,3 mijë

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 2,2 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 850

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 1,6 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 800

 • Numri total i recensioneve

  32 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar