Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi të mëdha pushimesh në Orlando

Gjej dhe prenoto shtëpi të mëdha unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e mëdha me qira në Orlando

Shtëpi të mëdha luksoze me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Four Corners

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 101 vlerësime

11 dhoma gjumi të mrekullueshme në Encore Resort pranë Disney!

1 – 8 mar

$1 036 për natë
Superpritës

Banesë në Orlando

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 126 vlerësime

#LakeBeachKayaksHotTub

15 – 22 nën

$702 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 153 vlerësime

Shtëpi me tematikë Disney w/Dhomë lojërash dhe vaskë me ujë të ngrohtë private!

29 dhj – 5 jan

$675 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Orlando

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 31 vlerësime

Rezidencë LUXURy 6000 sqft në qendër të Orlandos 6/5ba

5 – 12 dhj

$1 092 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 29 vlerësime

Dream Vacation w/Avengers, Star Wars, & Mario Kart

15 – 22 pri

$708 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 21 vlerësime

10 BDRM Mansion, King Suites, 10 BDRM, Near Disney

3 – 10 sht

$699 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Four Corners

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 84 vlerësime

*Stil & Luksoze: Pishinë, Kinema, Lojëra, NASA, XBoxSS

8 – 15 nën

$766 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 11 vlerësime

Vilë luksoze ëndrrash, Teatri Rm-Karaoke-15bdrm/15ba

5 – 12 dhj

$880 për natë

Shtëpi të mëdha me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 149 vlerësime

* Shtëpi e gjerë pushimesh 20 minuta larg parqeve tematike!*

13 – 20 tet

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Orlando

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 162 vlerësime

Pishinë me ngrohje 3 minuta Universale/15 Disney/10 Bota e detit

30 tet – 6 nën

$301 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Clermont

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 126 vlerësime

Shtëpia jonë me pishinë pranë shtëpisë së mausit me dhomë lojërash.

30 sht – 7 tet

$176 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 145 vlerësime

Shtëpi pushimi luksoze në Reunion Golf Resort

19 – 26 maj

$488 për natë
Superpritës

Banesë në Orlando

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 104 vlerësime

Pishinë/Lakeview/3 Min Universal/15minDisney

9 – 16 dhj

$344 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 456 vlerësime

Mirë se vini në shtëpinë tuaj në Orlando dhe Disney Area!

25 jan – 1 shk

$194 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Orlando

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 113 vlerësime

PISHINË e lezetshme me 4 dhoma gjumi, Pranë Universal ♥️

12 – 19 gush

$381 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Four Corners

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 130 vlerësime

Amazing 6 BR nxt Disney/Universal @ Encore Resort

24 – 31 gush

$406 për natë

Shtëpi të mëdha me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 130 vlerësime

Afër Miut: Diçka për të gjithë!

1 – 8 pri

$175 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi qyteti në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 161 vlerësime

Shtëpi qyteti me 4 dhoma gjumi në The Villas në Seven Dwarfs

17 – 24 nën

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Edgewood

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 147 vlerësime

Tropical Paradise in the heart of Orlando

1 – 8 sht

$193 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 166 vlerësime

Vilë me 4 krevate me pishinë private pranë Disney, fle 6+

8 – 15 gush

$153 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 107 vlerësime

4BD 2BA Shtëpi me pishinë private, pranë Disney

3 – 10 sht

$166 për natë
Superpritës

Shtëpi qyteti në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 181 vlerësime

Shtëpi moderne me pishinë private dhe qasje në liqen

10 – 17 dhj

$152 për natë
Superpritës

Banesë në Kissimmee

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 108 vlerësime

Shtëpi pushimi me 4 dhoma gjumi Kissimmee

24 – 31 maj

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Davenport

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 58 vlerësime

Sweet vacation home.

12 – 19 korr

$106 për natë

Destinacione për të eksploruar

  1. Airbnb
  2. SHBA
  3. Florida
  4. Orange County
  5. Orlando
  6. Shtëpi të mëdha me qira