Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Padstow

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Padstow

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Padstow

Komisioni i Portit të Padstowrekomandohet nga 22 vendas
Rick Stein's Seafood Bar & Fishmongersrekomandohet nga 64 vendas
National Lobster Hatcheryrekomandohet nga 31 vendas
The Seafood Restaurantrekomandohet nga 57 vendas
Prideaux Placerekomandohet nga 34 vendas
Shipwrights Innrekomandohet nga 6 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Padstow

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Port Isaac

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 229 vlerësime

Apartament luksoz me vetëshërbim në Portplace} ac Village

19 – 24 qer

$169 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cornwall

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 156 vlerësime

South Fistral Cottage Oasis i veçuar

19 – 26 dhj

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 318 vlerësime

Hangar Tremayne - Hangar rural me gurë në Cornwall

14 – 21 jan

$144 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 103 vlerësime

Apartament i bukur, ballkon, hapësirë parkimi falas.

4 – 11 dhj

$93 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 214 vlerësime

Trevorgus Cabin, perfect for Padstow and beaches

27 maj – 3 qer

$126 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 211 vlerësime

Chapel Cottage Padstow

3 – 10 nën

$219 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpiza në Crackington Haven

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 254 vlerësime

The Haven View Chalet, Crackington Haven, Cornwall

2 – 9 shk

$186 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Loft në Downderry

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 475 vlerësime

Apartament lofti në studio bregdetare

21 – 28 mar

$140 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Padstow

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 250

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 30

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 100

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 170

 • Numri total i recensioneve

  7 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $70 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Angli
 4. Cornwall
 5. Padstow