Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Paphos

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Paphos

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Paphos

Varrezat e Mbretërverekomandohet nga 216 vendas
Kings Avenue Mallrekomandohet nga 275 vendas
King Evelthon Beach Hotel and Resortrekomandohet nga 4 vendas
Venus Beachrekomandohet nga 23 vendas
Mozaikët e Pafositrekomandohet nga 143 vendas
Parku Arkeologjik i Pafosrekomandohet nga 95 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Paphos

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Paphos

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 30 vlerësime

Diana APT | Seaview | Sunset | Vendndodhja | Plazhi

25 tet – 1 nën

$87 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Paphos

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 77 vlerësime

aiora

25 maj – 1 qer

$317 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Paphos

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 20 vlerësime

Dreamy apartment by the sea

5 – 12 jan

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Mesogi

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 65 vlerësime

Mikro 1890. Shtëpi e stilit të jetesës për pushime.

13 – 20 dhj

$198 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Peyia

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 31 vlerësime

Apartament mahnitës me ballkon me pamje nga deti në shpellat e detit

10 – 17 tet

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Paphos

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 34 vlerësime

Poseidonos Paradise

1 – 8 jan

$61 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Paphos

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 31 vlerësime

Apartament luksoz me 2 dhoma gjumi D12

2 – 9 nën

$88 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Promitheos

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 92 vlerësime

Apartament me far Emerald

17 – 24 dhj

$105 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Paphos

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,8 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 1,1 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 230

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 940

 • Numri total i recensioneve

  41 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Qipro
 3. Paphos Region
 4. Paphos