Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Vila fshati për pushime në Paso Robles

Gjej dhe prenoto vila fshati unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për vila fshati me qira në Paso Robles

Statistika të shpejta rreth vilave të fshatit me qira në Paso Robles

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Numri total i recensioneve

  1,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $90 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar