Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi plazhi për pushime në Rockport

Gjej dhe prenoto shtëpi plazhi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e plazhit me qira në Rockport

Shtëpi buzë plazhit me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fulton

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 110 vlerësime

Vilë Pelikane

27 korr – 3 gush

$165 për natë
Superpritës

Banesë në Corpus Christi

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 189 vlerësime

Shkëmbinj - Në plazh

6 – 13 gush

$291 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 105 vlerësime

Pool!~Close to Beach-Kids Welcome!

20 – 27 nën

$466 për natë
Superpritës

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 105 vlerësime

Shtëpi plazhi e madhe luksoze dhe e përshtatshme për kafshë shtëpiake me vaskë me hidromasazh

12 – 19 sht

$722 për natë
Superpritës

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 119 vlerësime

Shtëpi e re me pamje nga pellgu dhe pishinë, vendndodhje e mrekullueshme.

6 – 13 jan

$479 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rockport

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 87 vlerësime

15 Belle Air - Shtëpia moderne/klasike në breg të ujit!

14 – 21 gush

$343 për natë
Superpritës

Banesë në Rockport

Vlerësimi mesatar 4,85 nga 5, 13 vlerësime

Cottage Birdies - Parking me varkë dhe biçikleta

28 gush – 4 sht

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Corpus Christi

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 20 vlerësime

Emerald Bay Walk & Cole Park: Casa De Joy-UNO

28 tet – 4 nën

$138 për natë

Shtëpi me qira në plazh me pishinë

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 28 vlerësime

ReelParadise:NEWLuxury 5BR-PrivateHEATED POOL+View

31 jan – 7 shk

$362 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 33 vlerësime

Beautiful home in the heart of Port A, heated pool

26 jan – 2 shk

$415 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 57 vlerësime

Darlin Marlin - Pishinë me ngrohje dimërore pranë plazhit.

5 – 12 dhj

$527 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 98 vlerësime

*E RE* Vilë luksoze ~ Pishinë private me ngrohje ~ karrocë golfi FALAS

14 – 21 sht

$932 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Outdoor Oasis w/ Large Private Heated Pool & Cart!

17 – 24 gush

$791 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 23 vlerësime

Dune Our Thing/7 beds, 4 rooms/Pool

23 – 30 gush

$672 për natë
Superpritës

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 5 vlerësime

Private Heated Pool | Grill | Loungers

19 – 26 mar

$468 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 22 vlerësime

Port Azure, Texas-Private Cocktail Pool

18 – 25 tet

$531 për natë

Shtëpi private në plazh me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Fulton

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 75 vlerësime

Salty Mermaid-walking distance to pier/music/food

3 – 10 nën

$208 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 8 vlerësime

Sunkissed Cottage | Close to Beach

3 – 10 dhj

$179 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

AK Getaway Too

12 – 19 dhj

$226 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 54 vlerësime

Vilë në Port Aransas Beach në Qytetin e Vjetër 2BR 2 Banjë

8 – 15 tet

$247 për natë
Superpritës

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 29 vlerësime

Soak It Inn! The Best Downstairs Lounge

5 – 12 tet

$226 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 61 vlerësime

PrivateHatedPool&GolfCart@TheBestLittleShorehouse

9 – 16 qer

$968 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mustang-Padre Island

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 9 vlerësime

Sunlit Seas, Poolside Breeze | Mayan Princess 305

9 – 16 tet

$321 për natë
Superpritës

Banesë në Port Aransas

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 64 vlerësime

Casa Verde #2, "Qyteti i Vjetër" Pranverë në plazh

21 – 28 gush

$191 për natë

Destinacione për të eksploruar

  1. Airbnb
  2. SHBA
  3. Teksas
  4. Aransas County
  5. Rockport
  6. Shtëpi në plazh me qira