Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Saint John

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Saint John

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Saint John

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Cruz Bay, Ishujt e Virgjër të SHBA-së

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Vilë E RE me hapësirë 3 krevate me pishinë dhe pamje nga oqeani

29 sht – 6 tet

$888 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cruz Bay

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 29 vlerësime

New 3-bdrm villa, pool, ocean views, & concierge!

26 korr – 2 gush

$836 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Coral Bay

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 46 vlerësime

Memory Daze

1 – 8 jan

$750 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Wesley Will, Ishujt e Virgjër Britanikë

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 27 vlerësime

Vila Naku, largohu dhe relaksohu.

3 – 10 tet

$618 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Cruz Bay, Ishujt e Virgjër të SHBA-së

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 40 vlerësime

Rregullimi i gjerësisë në Grande Bay Resort, St John

29 sht – 6 tet

$374 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në St. John, Ishujt e Virgjër të SHBA-së

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 30 vlerësime

Vetëm Peachy - Pishinë Vilë + Bronco & 1/2 ditë Dinghy

31 jan – 7 shk

$737 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Coral Bay

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 22 vlerësime

Breezy Bungalow on a budget- lower level

13 – 20 korr

$125 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Cruz Bay, Ishujt e Virgjër të SHBA-së

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 8 vlerësime

Maria Bluff Cottage

22 – 29 nën

$977 për natë

Destinacione për të eksploruar