Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Seaview

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Seaview

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Seaview

The Old Fortrekomandohet nga 25 vendas
Dell Caferekomandohet nga 24 vendas
The Old Barracksrekomandohet nga 5 vendas
The Seaview Hotelrekomandohet nga 19 vendas
Isle Of Wight Distilleryrekomandohet nga 6 vendas
The Isle of Wight Distillery at The Wishing Wellrekomandohet nga 6 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Seaview

Superpritës

Apartament në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 41 vlerësime

Banesë e shkëlqyer për vetë-ushqim pranë plazhit

9 – 16 tet

$198 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 26 vlerësime

Beautiful 3-bed flat by the sea with use of pool

5 – 12 sht

$257 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi qyteti në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 20 vlerësime

Driftwood, ndodhet oborre nga plazhi

18 – 25 dhj

$473 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë pushimi në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,78 nga 5, 18 vlerësime

Shtëpi e bukur pushimi me 1 dhomë gjumi, me parkim falas

14 – 21 shk

$146 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Seaview

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 16 vlerësime

Stunning 5 Bedroom House

15 – 22 pri

$452 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 49 vlerësime

Light & airy apartment with small balcony-patio

8 – 15 sht

$125 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 34 vlerësime

Gull House, Seaview

28 sht – 5 tet

$462 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Isle of Wight

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 41 vlerësime

Perfect for beach and nature on the Isle of Wight

25 sht – 2 tet

$583 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Seaview

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 90

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 40

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 80

 • Numri total i recensioneve

  1,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $70 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Angli
 4. Isle of Wight
 5. Seaview