Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në Sorrento

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në Sorrento

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 192 vlerësime

*Bantry Bay* Oceanside Oase @ Number 16 Beach Rye

12 – 19 tet

$203 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Martha

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 176 vlerësime

Fox House - Cedar Hot Tub. Qen miqësor.

30 gush – 6 sht

$533 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 103 vlerësime

Rye delight -heated* pool - Bonus nights 2024

7 – 14 sht

$217 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tootgarook

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 118 vlerësime

Pushime të qeta me pishinë me ngrohje gazi

24 – 31 gush

$861 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Saint Andrews Beach

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 194 vlerësime

Pushime në St. Andrews

12 – 19 dhj

$469 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 99 vlerësime

Sorrento Luxe | Stili i resortit Luxury në Sorrento

10 – 17 sht

$333 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 36 vlerësime

Luxury Cottage | Heated Pool In Perfect Location

19 – 26 gush

$289 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 57 vlerësime

*Westhaven*Walk to Beach/Shops, Pool & Open Fire

29 maj – 5 qer

$458 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tootgarook

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 151 vlerësime

La Cabin - Studio private 5 minuta Hot Springs

17 – 24 shk

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tootgarook

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 110 vlerësime

Çdo gjë tjetër përveçse e thjeshtë në Plain St Tootgarook

12 – 19 sht

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 163 vlerësime

Spa buzë detit në Shirley

22 – 29 maj

$285 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në McCrae

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 332 vlerësime

Shtëpia bregdetare mbi pemë - Shtëpia në plazh @ McCrae

23 – 30 korr

$166 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Capel Sound

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 156 vlerësime

Pushime bregdetare në Netflix dhe wifi

10 – 17 gush

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Queenscliff

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 128 vlerësime

Stylish retro themed original shack near beach

22 – 29 qer

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 280 vlerësime

Shtëpia në plazhin klasik të Sorrentos

28 shk – 7 mar

$223 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Balnarring

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 166 vlerësime

The Good Place - cottage in a seaside village.

30 qer – 7 korr

$145 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Blairgowrie

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 111 vlerësime

Karen 's Kottage by the Sea. Blairgowie.

10 – 17 sht

$167 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Sorrento

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 105 vlerësime

Kafaz Sorrento me pak pamje

12 – 19 gush

$244 për natë
Superpritës

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 118 vlerësime

Sunseeker: Shëtit në plazh. Oazë elegante Rye

23 – 30 nën

$167 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 250 vlerësime

Shtëpia e kuzhinës - një shtëpi e mrekullueshme larg shtëpisë

26 qer – 3 korr

$144 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Saint Andrews Beach

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 419 vlerësime

Pushime të qeta pranë plazhit të mahnitshëm St Andrews

31 gush – 7 sht

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 118 vlerësime

HIDEOUT- 200m Tyrone Beach wifi FALAS

14 – 21 tet

$153 për natë
Superpritës

Banesë në Rye

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 170 vlerësime

"LYKKE" në Rye

20 – 27 qer

$171 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Rosebud

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 106 vlerësime

Shtëpi e LEZETSHME dhe KOMODE me të gjitha çarçafët, ec drejt plazhit

13 – 20 qer

$79 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive me qira në Sorrento

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 470

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 110

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 140

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 160

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 460

 • Numri total i recensioneve

  9,6 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar