Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh në South West England

Gjej dhe prenoto shtëpi unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë me qira në South West England

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tenby

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 258 vlerësime

Buzë detit në The Beach House në 248 Lydstep Haven

10 – 17 dhj

$316 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Knowle

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 157 vlerësime

Konvertimi i hambarëve luksozë: Pishinë e brendshme, palestër dhe vaskë me ujë të ngrohtë

14 – 21 shk

$452 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Bretforton

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 248 vlerësime

Shtëpi trajnerësh Deluxe në Bretforton Manor me pishinë

25 jan – 1 shk

$192 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Winchester

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 242 vlerësime

Shtëpi e denjë për Martyr me pamje

7 – 14 tet

$168 për natë
Superpritës

Banesë në Long Sutton

Vlerësimi mesatar 4,79 nga 5, 459 vlerësime

Somerset Cider Barn Bliss: Vaskë, Pishinë, Pubs, Shëtitje

11 – 18 sht

$187 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Upper Lydbrook

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 119 vlerësime

Pishinë e brendshme e Mireystock Forest Retreat, dhomë lojërash

11 – 18 mar

$968 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Camborne

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 104 vlerësime

Juniper 's Stable - pusho dhe relaksohu me stil

3 – 10 nën

$191 për natë
Superpritës

Banesë në Somerset

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 168 vlerësime

Dyshemeja: Hangar modern luksoz me spa private

5 – 12 qer

$232 për natë

Shtëpi për qëndrime javore me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Dorset

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 129 vlerësime

Vila e prillit, pamje nga deti pranë Chesil Beach

4 – 11 nën

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Looe

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 259 vlerësime

Tarracë e Sipërme @ Kapiten Tërheqje, Pamje nga Deti dhe Parkim

4 – 11 dhj

$158 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cornwall

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 557 vlerësime

Pushime në plazhin St Ives, me pozicion qendror.

8 – 15 nën

$102 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Devon

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 134 vlerësime

Court Farm, Kingsbridge. Vaskë e nxehtë dhe vatër druri

12 – 19 mar

$154 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Padstow

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 267 vlerësime

Vilë fshati me hark mermeri Pronë historike në Padstow

25 tet – 1 nën

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 361 vlerësime

Shtëpi trajneri e shndërruar me pamje mbi Vidrën e Lumit.

19 – 26 gush

$149 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Devon

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 177 vlerësime

Shtëpi mahnitëse viktoriane buzë ujit me hyrje në plazh

1 – 8 nën

$92 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ryall

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 151 vlerësime

Hangar me musht në West Dorset me pamje që arrijnë larg

27 sht – 4 tet

$162 për natë

Shtëpi private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Barton on Sea, New Milton

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 272 vlerësime

Shtëpi pushimi bregdetare në bregdet pranë Pyllit të Ri

3 – 10 nën

$199 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Carmarthen

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 199 vlerësime

Maes Y Grove Garden Cottage

10 – 17 jan

$109 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Butleigh

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 340 vlerësime

Vilë fshati Peony

31 gush – 7 sht

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Wrington

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 275 vlerësime

Rrethuar nga pylli 10 minuta nga aeroporti i Bristolit

10 – 17 pri

$194 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Cardinham

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 146 vlerësime

Millpark, A Beautiful Secluded & Tranquil Hideaway

24 – 31 tet

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Salisbury, Wilton

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 161 vlerësime

Lozhë luksoze në ambientin idilik buzë lumit

17 – 24 tet

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Looe

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 389 vlerësime

Tencreek Studio. E gjerë, moderne dhe komode.

31 jan – 7 shk

$101 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Curry Rivel

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 177 vlerësime

The Seae, Old Churchway Cottage

9 – 16 korr

$62 për natë

Destinacione për të eksploruar