Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Southwold

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Southwold

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Southwold

Mollë Southwoldrekomandohet nga 89 vendas
The Lord Nelsonrekomandohet nga 24 vendas
Southwold Lighthouserekomandohet nga 21 vendas
Red Lion Southwoldrekomandohet nga 7 vendas
The Little Fish and Chip Shoprekomandohet nga 12 vendas
Harbour Inn Southwoldrekomandohet nga 17 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në Southwold

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Wenhaston

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 159 vlerësime

Shtëpi private e mobiluar plotësisht me parkim

29 maj – 5 qer

$93 për natë
Superpritës

Banesë në Suffolk

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 189 vlerësime

Pushime - një vilë e bukur bregdetare me kopsht

4 – 11 nën

$191 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Blythburgh

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 403 vlerësime

Pushime romantike, kopsht magjik

22 – 29 sht

$108 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kasolle bariu në Blyford

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 422 vlerësime

shtëpiza luksoze "viburnum Springfield"

20 – 27 shk

$100 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Suffolk

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 251 vlerësime

Pushime unike në një mjedis mahnitës buzë lumit

31 jan – 7 shk

$145 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Suffolk

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 279 vlerësime

Shtëpi e madhe në Southwold të bukur

2 – 9 nën

$213 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në Blackheath

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 111 vlerësime

Ambient i qetë fshati në Suffolk, pranë bregdetit

3 – 10 tet

$129 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Suffolk

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 83 vlerësime

Southwold Snug, një krevat i rehatshëm me vetëshërbim

27 sht – 4 tet

$132 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Southwold

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 400

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 40

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 200

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 310

 • Numri total i recensioneve

  7,9 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $50 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Mbretëria e Bashkuar
 3. Angli
 4. Suffolk
 5. Southwold