Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në St. Joseph

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në St. Joseph

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në St. Joseph

Silver Beach County Parkrekomandohet nga 20 vendas
Silver Beachrekomandohet nga 140 vendas
The Inn At Harbor Shoresrekomandohet nga 4 vendas
Silver Beach Pizzarekomandohet nga 135 vendas
Clementines Toorekomandohet nga 17 vendas
Azul Tequilarekomandohet nga 16 vendas

Shtëpi të tjera pushimesh me qira në St. Joseph

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në South Haven

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 343 vlerësime

Apartament për vizitorë në një fermë lulesh

15 – 22 tet

$164 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Benton Harbor

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 104 vlerësime

Pamje nga liqeni Michigan | Vaskë me ujë të ngrohtë | 4mi deri në St. Joe

1 – 8 pri

$353 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Michigan City

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 411 vlerësime

Pushime në plazhin e sheqerit me vaskë me ujë të ngrohtë!

27 tet – 3 nën

$157 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Stevensville

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 29 vlerësime

Cozy One Bedroom Upstairs Unit, Near Beach

20 – 27 gush

$90 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Hangar në Stevensville

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 87 vlerësime

Hangari Blu - Një pushim i rehatshëm në fshat!

7 – 14 shk

$155 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë pushimi në Berrien Springs

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 54 vlerësime

Charming nest near AU/ND, lake beaches & wineries

26 sht – 3 tet

$125 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në St. Joseph

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Brand new St Joseph Resort House with POOL

12 – 19 nën

$222 për natë
Superpritës

Vilë në Coloma

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 41 vlerësime

3 bed 1 bath Lake Michigan Wine Trail

12 – 19 nën

$148 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në St. Joseph

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 90

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 20

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 10

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 60

 • Numri total i recensioneve

  1,5 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $60 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Miçigan
 4. Berrien County
 5. St. Joseph