Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh të përshtatshme për fëmijë në St Petersburg

Gjej dhe prenoto banesa unike të përshtatshme për kafshë shtëpiake në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për banesa të përshtatshme për kafshë shtëpiake në St Petersburg

Shtëpi me qira të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Saint Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 254 vlerësime

Shtëpizë në qendër të qytetit St.Pete: çuditërisht e gjerë

14 – 21 qer

$151 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Gulfport

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 101 vlerësime

Pushim romantik tropikal në distriktin buzë ujit

3 – 10 sht

$131 për natë
Superpritës

Banesë në Saint Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 261 vlerësime

Casa Bellavista

26 korr – 2 gush

$97 për natë
Superpritës

Banesë në Saint Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 171 vlerësime

Baby Bungalow close to Downtown!

13 – 20 qer

$91 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në St Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 102 vlerësime

Driftwood nga GC Hause

21 – 28 sht

$164 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Gulfport

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 209 vlerësime

Vilë fshati magjepsëse për vizitorët në Gulfport

13 – 20 korr

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Seminole

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 110 vlerësime

Plazh 5 min (Dush në natyrë + Gropë zjarri)

25 gush – 1 sht

$117 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në St Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 118 vlerësime

Vendndodhja kryesore e hapësirës ☼ së☼ lumtur + Oborri i gjerë

23 – 30 qer

$201 për natë

Banesa me qira me pishinë, të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Clearwater

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 123 vlerësime

1 dhomë gjumi me ujë të pastër kondominial

14 – 21 pri

$92 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Shores

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 146 vlerësime

Studio plazhi 5

15 – 22 korr

$133 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Treasure Island

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 144 vlerësime

Beachfront Condo in Exclusive Resort

15 – 22 pri

$346 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Redington Shores

Vlerësimi mesatar 4,83 nga 5, 186 vlerësime

Kondo me 1 dhomë gjumi buzë plazhit në Redington Beach!

12 – 19 dhj

$129 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tampa

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 107 vlerësime

Downtown Tampa Pool House! Walk to Armature Works!

8 – 15 sht

$171 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Suita e vizitorëve në Tarpon Springs

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 107 vlerësime

Suitë private në zemër të Tarpon Springs!

7 – 14 sht

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Dunedin

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 166 vlerësime

Vilë fshati e sirenës

6 – 13 nën

$171 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Indian Shores

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 166 vlerësime

Plazhi privat Bungalow 1BR *PISHINË me ngrohje **KAFSHË SHTËPIAKE PRANOHEN

10 – 17 nën

$191 për natë

Banesa private me qira, të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Saint Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 557 vlerësime

E rehatshme, e rehatshme dhe me pozicion qendror.

5 – 12 korr

$88 për natë
Superpritës

Apartament në Saint Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 241 vlerësime

Ec për te St. Pete 's Grand Central nga Apartamenti Historik

11 – 18 maj

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Bungalow në Saint Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 107 vlerësime

Sandy Beaches Bungalow

24 – 31 maj

$177 për natë
Superpritës

Shtëpi miqsh në St Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,87 nga 5, 143 vlerësime

Shtëpia e miqve në qendër

9 – 16 sht

$79 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament në Indian Rocks Beach

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 118 vlerësime

Efikasiteti i Plazhit të Floridës së Vjetër

22 – 29 gush

$88 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Madeira Beach

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 136 vlerësime

Vendndodhja e mrekullueshme e plazhit Madeira pranë gjithçkaje!!!

10 – 17 jan

$105 për natë
Superpritës

Suita e vizitorëve në St Petersburg

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 141 vlerësime

Suitë e ëmbël dhe e thjeshtë për vizitorët pranë çdo gjëje.

7 – 14 korr

$82 për natë
Superpritës

Apartament në Gulfport

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 104 vlerësime

Bindy 's Bungalow

23 – 30 sht

$88 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira që janë të përshtatshme për kafshë familjare në St Petersburg

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,9 mijë

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 1,9 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 1,2 mijë

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 560

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 1,1 mijë

 • Numri total i recensioneve

  52 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar