Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Kabina për pushime në Tenby

Gjej dhe prenoto kabina unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për kabinat me qira në Tenby

Kabina me vaskë me hidromasazh me qira

Kabina me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Llangoedmor

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 190 vlerësime

Hapësirë e hapur romantike me peizazh nën perëndimin e diellit

23 – 30 korr

$172 për natë
Superpritës

Kabinë në Cenarth

Vlerësimi mesatar 4,77 nga 5, 140 vlerësime

Cplace} Draenog: kabinë e rehatshme pyjore

10 – 17 pri

$85 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Brongest

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 47 vlerësime

Kabinë komode me pamje nga lugina dhe pishinë

12 – 19 mar

$128 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Pembrokeshire

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 17 vlerësime

The hidden gem lodge

4 – 11 tet

$110 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Pembrokeshire

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 25 vlerësime

Coastal cabin, beach 5 mins, lovely views

28 sht – 5 tet

$196 për natë
Superpritës

Kabinë në St Davids

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 25 vlerësime

Kabina @ Nogg Cottages

22 – 29 tet

$170 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Broad Haven

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 68 vlerësime

Kabinë e rehatshme dhe e punuar me dorë

12 – 19 jan

$216 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Llangwm

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 32 vlerësime

Luxury family glamping in Pembrokeshire.

24 qer – 1 korr

$137 për natë

Kabina private me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Hebron

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 216 vlerësime

Kabinë druri Mwnci me ballkon të mbuluar

7 – 14 tet

$207 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Gumfreston

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 85 vlerësime

Little Oaks, Coastal Retreat, Nr. Tenby

7 – 14 nën

$143 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Rosemarket

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 78 vlerësime

Pod i lartë - një perlë e fshehur në një mjedis të bukur

11 – 18 nën

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Llangain

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 20 vlerësime

Log House

11 – 18 jan

$174 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Carmarthen

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 28 vlerësime

Kabinë e bollshme në kopshtin e pyllit

4 – 11 nën

$78 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Pembrokeshire

Vlerësimi mesatar 4,97 nga 5, 58 vlerësime

Kabina e Gjelbër është një perlë rurale e rehatshme dhe e izoluar!

8 – 15 maj

$122 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Porthgain

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 85 vlerësime

Kabina e regjistrit Felindre

15 – 22 sht

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Saint Dogmaels

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 10 vlerësime

Eko Derdhje. Kabinë e vogël druri e punuar me dorë. Dhomë dushi.

14 – 21 qer

$64 për natë
  1. Airbnb
  2. Mbretëria e Bashkuar
  3. Wales
  4. Pembrokeshire
  5. Tenby
  6. Kabina me qira