Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh të përshtatshme për fëmijë në The Villages

Gjej dhe prenoto banesa unike të përshtatshme për kafshë shtëpiake në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për banesa të përshtatshme për kafshë shtëpiake në The Villages

Shtëpi me qira të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Winter Garden

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 166 vlerësime

Kopsht i rehatshëm dimëror 20 MINUTA NGA DISNEY

5 – 12 sht

$109 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 17 vlerësime

The Villages (walk to pool, Lake Sumter SQ 2 MI)

6 – 13 gush

$151 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 11 vlerësime

Më të mirat e fshatrave!

20 – 27 gush

$88 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 7 vlerësime

Vilë e re në The Villages pranë Brownwood Square

15 – 22 sht

$138 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 34 vlerësime

Sunny Daze Inn me Golf Cart!

29 maj – 5 qer

$142 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 55 vlerësime

Shtëpia Puzzle pranë Shesheve të Qytetit dhe Pazarit

9 – 16 tet

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 70 vlerësime

Inspire Retire - Ana më e re e fshatit

15 – 22 gush

$105 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 67 vlerësime

Vila Fabulous Courty pranë Sumter Landing

18 – 25 korr

$155 për natë

Banesa me qira me pishinë, të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Mount Dora

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 703 vlerësime

Vila kryesore perëndimore e malit Dora

9 – 16 nën

$136 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Mount Dora

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 109 vlerësime

Shtëpi moderne në fermë dhe pishinë në malin Dora pranë liqenit Ola

22 – 29 gush

$161 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Minneola

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 111 vlerësime

Shtëpi e bollshme ~ Pishinë LED me ngrohje dhe ping pong

3 – 10 dhj

$223 për natë
Superpritës

Kabinë në Lake Panasoffkee

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 138 vlerësime

Kabina e liqenit Pan #1

26 tet – 2 nën

$86 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Ocala

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 103 vlerësime

Relaksohu në Ocala Fl

1 – 8 jan

$229 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 22 vlerësime

FSHATRAT, FL 3/2 Shtëpi e përshtatshme për kafshë shtëpiake e mobiluar

18 – 25 tet

$93 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 9 vlerësime

Vacation in luxury at Margarita House!

14 – 21 nën

$130 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 20 vlerësime

Vilë e bukur pranë Sumter Landing w/ Karrocë golfi

13 – 20 qer

$152 për natë

Banesa private me qira, të përshtatshme për kafshë shtëpiake

Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 39 vlerësime

Vilë e lehtë jetese në Collier

25 maj – 1 qer

$103 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Vilë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,92 nga 5, 52 vlerësime

Duvalplace} r Patio Villa me karrocë golfi

13 – 20 gush

$104 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Shtëpi miqsh në Lady Lake

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 56 vlerësime

Cute & Cozy Tiny Guesthouse

14 – 21 qer

$79 për natë
Superpritës

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 5 vlerësime

Luxurious Home in The Villages

21 – 28 sht

$148 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,9 nga 5, 49 vlerësime

Startex, Lake Sumter-3B/2B, Enclosed Linai, Pets

6 – 13 qer

$157 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,89 nga 5, 9 vlerësime

Vendndodhja, Vendndodhja! Vaskë me hidromasazh!

4 – 11 gush

$135 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 38 vlerësime

Golf and Water Just South of Sumter Landing

3 – 10 sht

$137 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në The Villages

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 62 vlerësime

mirë se erdhe në farin tonë

25 dhj – 1 jan

$104 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira që janë të përshtatshme për kafshë familjare në The Villages

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 260

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 260

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 140

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 110

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 240

 • Numri total i recensioneve

  4,9 mijë recensione

Destinacione për të eksploruar