Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me pishinë në Tucson

Gjej dhe prenoto banesa unike me pishinë në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për ambiente me pishinë me qira në Tucson

Shtëpi me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 197 vlerësime

Shtëpi e qetë me pishinë private

3 – 10 tet

$111 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,99 nga 5, 148 vlerësime

Shtëpia e vizitorëve në majë të kodrës me pamje spektakolare

9 – 16 dhj

$157 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 187 vlerësime

Mirë se erdhe në Casa Allan James: Oaza jote në Tucson!

27 maj – 3 qer

$114 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Oro Valley

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 162 vlerësime

Oazi i qetë për familjet, miqtë dhe çiftet!

1 – 8 qer

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,95 nga 5, 258 vlerësime

Bungalow Tucson Qendror

8 – 15 shk

$105 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 115 vlerësime

House with Private Pool and Backyard: Desert Oasis

23 – 30 qer

$146 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 253 vlerësime

Fshehje e shkëlqyer lopçari me 5 akra me Mini-Donkeys!

27 mar – 3 pri

$217 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Banesë në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 332 vlerësime

Kasita me 2 dhoma gjumi të bollshme

26 nën – 3 dhj

$161 për natë

Apartamente kondominale me pishinë me qira

Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 145 vlerësime

Lovely Place | Close to Everything!

5 – 12 sht

$104 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Catalina Foothills Estates

Vlerësimi mesatar 4,86 nga 5, 141 vlerësime

Catalina Foothills Condo

25 sht – 2 tet

$124 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,96 nga 5, 192 vlerësime

Pamje të mrekullueshme malore dhe qyteti, pishina dhe vaska me hidromasazh

21 – 28 korr

$140 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Oro Valley

Vlerësimi mesatar 4,91 nga 5, 110 vlerësime

Lartësitë Corner Casita w/pamje të pabesueshme të perëndimit të diellit.

6 – 13 sht

$84 për natë
Superpritës

Apartament kondominial në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,82 nga 5, 128 vlerësime

Suita "Sunrise", një apartament kondominial luksoz me 1 krevat

21 – 28 korr

$84 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,98 nga 5, 104 vlerësime

Shkretëtira e mrekullueshme dhe pamjet malore-Ventana Canyon

27 tet – 3 nën

$168 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 128 vlerësime

Pool | Townhouse | 2 br | 1 ba | Hikers Welcome

14 – 21 qer

$83 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Apartament kondominial në Tucson

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 240 vlerësime

Luxury e shijshme dhe moderne. Vendndodhje e mrekullueshme.

26 dhj – 2 jan

$137 për natë

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me pishinë, me qira në Tucson

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 1,8 mijë

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 1,1 mijë

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 680

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 1,2 mijë

 • Numri total i recensioneve

  53 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $10 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Arizonë
 4. Pima County
 5. Tucson
 6. Banesa me pishinë me qira