Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Kabina për pushime në Waco

Gjej dhe prenoto kabina unike në Airbnb

1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për kabinat me qira në Waco

Kabina me vaskë me hidromasazh me qira

Kabina me qira të përshtatshme për kafshë

Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Whitney

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Space Cowboy Cabin

30 sht – 7 tet

$123 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Aquilla

Vlerësimi mesatar 4,94 nga 5, 34 vlerësime

Brazos Riverside Cottage - Familje, Largim argëtues

12 – 19 tet

$277 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Whitney

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 12 vlerësime

Kabina Lookout Trail në limanin e bukur të liqenit Whitney

16 – 23 korr

$115 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Temple

Vlerësimi mesatar 4,84 nga 5, 80 vlerësime

Shtëpi pranë liqenit Hill Country - Pamje - Kajakë - Natyrë

4 – 11 gush

$315 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Hillsboro

Vlerësimi mesatar 4,93 nga 5, 29 vlerësime

Trinity Trails: Cedar Springs Cabin

31 korr – 7 gush

$184 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Morgan

Vlerësimi mesatar 4,88 nga 5, 57 vlerësime

Kabina e logut të liqenit Whitney, e izoluar dhe e rehatshme

27 shk – 6 mar

$192 për natë
Zgjedhja e vizitorëve

Kabinë në Whitney

Vlerësimi mesatar 5,0 nga 5, 16 vlerësime

Kabinë e lezetshme: Flenë 12 pranë liqenit Whitney (SC)

23 – 30 mar

$231 për natë

Kabinë në Whitney

Vlerësimi mesatar 4,76 nga 5, 271 vlerësime

Oaze të qeta në Liqenin Uitni

16 – 23 nën

$105 për natë

Statistika të shpejta rreth kabinave me qira në Waco

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 10

 • Shërbimet më të kërkuara

  "Kuzhinë", "Wi-Fi" dhe "Pishinë"

 • Disponueshmëria e Wifi

  Prona që ofrojnë qasje në wifi: 10

 • Banesa me pishinë

  Prona që kanë pishinë: 10

 • Numri total i recensioneve

  620 recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $120 para taksave dhe tarifave

Destinacione për të eksploruar

 1. Airbnb
 2. SHBA
 3. Teksas
 4. McLennan County
 5. Waco
 6. Kabina me qira