Disa informacione janë përkthyer automatikisht. Shfaq gjuhën origjinale

Shtëpi pushimesh me qira në Wallaroo

Gjej dhe prenoto akomodime unike në Airbnb

Kur rezultatet të jenë të disponueshme, lëviz me butonat e shigjetave lart e poshtë ose eksploro duke prekur ose duke lëvizur ekranin.
1 nga 3 faqe
1 nga 3 faqe

Shërbimet më të kërkuara për shtëpitë e pushimit me qira në Wallaroo

Qëndro në afërsi të peizazheve kryesore në Wallaroo

Coopers Alehouse Wallaroorekomandohet nga 14 vendas
Drakes Wallaroorekomandohet nga 8 vendas
Bond Store Wallaroorekomandohet nga 10 vendas
Weeroona Hotelrekomandohet nga 5 vendas
The Smelterrekomandohet nga 4 vendas
North Beach Kitchenrekomandohet nga 10 vendas

Statistika të shpejta rreth shtëpive të pushimit me qira në Wallaroo

 • Banesa me qira gjithsej

  Prona: 70

 • Banesa me hapësirë të dedikuar pune

  Prona që kanë një hapësirë të dedikuar pune: 10

 • Ambiente të përshtatshme për kafshë shtëpiake

  Prona që lejojnë kafshë shtëpiake: 20

 • Ambiente të përshtatshme për familje

  Prona të përshtatshme për familje: 60

 • Numri total i recensioneve

  3,1 mijë recensione

 • Çmimet për natë duke filluar nga

  $40 para taksave dhe tarifave

 1. Airbnb
 2. Australi
 3. South Australia
 4. Wallaroo